فرم پیگیری سفارش :

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از محدوده های تحت پوشش در تهران، البرز و نیز سایر استان ها می باشد.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 4 روز کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

محدوده‌ی شهر تهران برای پرداخت در محل و ارسال از طریق پیک عبارت است از: حکیمه (شرق)، سوهانک (شمال‌شرق)، افسریه (جنوب‌شرق)، بزرگراه آزادگان (جنوب و جنوب‌غرب)، بزرگراه همت تا دریاچه‌ی چیتگر و جاده‌ی مخصوص کرج تا آزادشهر (غرب). امکان ارسال کالا با پیک به کلیه‌ی بخش‌های شمال و شمال‌غرب شهر تهران وجود دارد. شهر های شهریار – شهرک اندیشه (تمام فاز ها) شامل محدوده پرداخت در محل می باشد.
بازه زمانی ارسال حداکثر یک روز پس از ثبت سفارش

محدوده‌ی استان البرز برای پرداخت در محل و ارسال به صورت پیک عبارت است از:  فاز 4 مهرشهر(غرب) – بلوار شورا (شرق) – گوهردشت (شمال)، فردیس (جنوب)، بازه زمانی ارسال حداکثر یک روز پس از ثبت سفارش

سایر استان ها ارسال از طریق پست پیشتاز انجام خواهد شد.