درز اطلاعات سخت افزاری وان پلاس 8T

OnePlus-8-Pro

درز اطلاعات سخت افزاری وان پلاس 8T

شرکت وان پلاس هر سال برای نیمه اول و دوم سال مدل های مختلفی از گوشی های هوشمند معرفی می کند. در سال جاری سری وان پلاس 8 در دو مدل رونمایی شدند و پرچمدار قابل توجهی بودند. برای نیمه دوم سال 2020 نیز باید در انتظار معرفی گوشی های هوشمند وان پلاس 8T باشیم.

به تازگی اطلاعاتی پیرامون خانواده وان پلاس 8T منتشر شده که نشان می دهد در ماه اکتبر این سری با مشخصاتی قابل توجه و طراحی نسبتا بهبودیافته از راه خواهند رسید. در این گزارش آمده طی بررسی برنامه OnePlus Camera app v5.4.23، سورس کدهایی از گوشی وان پلاس 8T با دوربین 64 مگاپیکسلی آشکار شد.

این موضوع نشان می دهد در وان پلاس 8تی شرکت چینی از دوربین 64 مگاپیکسلی بهره خواهد گرفت. ما انتظار داریم در زمینه نام گذاری این شرکت محصولات جدید را در دو مدل وان پلاس 8T و 8T Pro رونمایی کند.

علاوه بر این ، رشته کدها همچنین بیان می کنند در حالی که به عکس برداری می پردازید، برنامه به کاربر توصیه می کند برای “دامنه پویای بهتر” کیفیت را به 16 مگاپیکسل تغییر دهند. جالب اینجاست که OnePlus 8 و OnePlus 8 Pro تصاویر 12 مگاپیکسل را بصورت پیش فرض ضبط می کنند. بنابراین ، حالت 16 مگاپیکسل برای اسمارتفون نسل جدید پیش بینی می شود.

در هر صورت باید منتظر ماند بزودی خانواده وان پلاس 8T معرفی شوند.

منبع