گوشی هوشمند Realme V5 5G بزودی معرفی می شود

realme-v5

گوشی هوشمند Realme V5 5G بزودی معرفی می شود

شرکت ریلمی پس از چند تصویر تیزری، در نهایت تایید کرد که بزودی گوشی هوشمند میان رده Realme V5 5G را معرفی می کند. اسمارتفونی که از بدنه آینه ای برخوردار است و مشخصات قابل توجهی دارد. این گوشی به پشتیبانی شبکه 5G خواهد پرداخت و همچنین تصاویری مربوط به این اسمارتفون فاش شد. در پشت گوشی نام ریلمی به چشم می خورد و از چهار حسگر دوربین در عقب بهره می برد.

یکی از حسگرها به عنوان دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی است. مدیر طراحی Realme گفت که از فناوری نوری و جلوه های نسل دوم AG استفاده کرده است. در طراحي ظاهر این دستگاه از ابزار ماشین کاری پنج محوره فوق دقيق برای برش بیش از 5000 خط ریز استفاده شده است به طوری که صافی سطح برش در 10 نانومتر کنترل می شود كه جلوه یک سطح آینه ای را دارد.

این اسمارتفون دارای نمایشگر حفره دار بوده و شامل پردازنده هشت هسته Snapdragon 765G، حافظه رم 8 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایتی می شود. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

بی شک طراحی این گوشی هوشمند می تواند قابل توجه باشد، بخصوص اینکه با یک مدل برجسته و قدرتمند از برند ریلمی رو به رو هستیم. پیش بینی شده بزودی اطلاعات بیشتر دردسترس قرار گیرد.

منبع