گوشی هوشمند Poco C3 مدل ریبرند Redmi 9

Xiaomi-Redmi-C3

گوشی هوشمند Poco C3 مدل ریبرند Redmi 9

برند جدید پوکو شیائومی در چند وقت گذشته به معرفی محصولات متعددی پرداخته است، از جمله یک میان رده و پرچمدار. حال به نظر رسیده بزودی قصد دارد گزینه اقتصادی جدیدی را به نام Poco C3 معرفی کند که در واقع همان (نسخه ریبرند) Redmi 9 اخیر است.

به تازگی دستگاهی در سازمان بلوتوث آشکار شده که با نام Poco C3 به ثبت رسیده است. این مدل در حقیقت همان گوشی هوشمندی است که پوکو وعده رونمایی آن را در آینده نزدیک داد. شیائومی معمولاً از پیشوند M در محصولاتش بهره می گیرد و محصول جدید پوکو که به تازگی آشکار شده با شماره مدل M2006C3MI  رویت گشته و آن چیزی نیست جز Poco C3.

گفته شده دو مدل Redmi 9 و Poco C3 از شباهت فاحشی برخوردار هستند و مشخص نیست اختلاف سطحی آنها در چه زمینه ای است. البته مشخص نشده  گوشي  هوشمند Poco C3 با كدام يک از نام های خانواده سری Redmi 9 (ردمی 9 يا ردمی 9A يا ردمي 9C) راهی بازار خواهد شد.

اگر چنین گوشی هوشمندی معرفی شود بایستی شاهد صفحه نمایش 6.53 اینچی LCD با حاشیه ناچ، باتری 5000 میلی آمپرساعتی و پردازنده هشت هسته ای مدیاتک باشیم. همچنین امیدواریم چینش عناوین پوکو هم با این مدل مشخص شود. سری F پرچمدار، سری X میان رده و سری C اقتصادی هستند.

 منبع