رونمایی شیائومی از هدفون بی ‌سیم Mi TWS Earphones Basic

mi_true_wireless_earphones_2_basic

رونمایی شیائومی از هدفون بی ‌سیم Mi TWS Earphones Basic

شرکت شیائومی به تازگی در رویداد آنلاین چند محصول برای بازار جهانی رونمایی کرد که از جمله باید به می اسمارت بند 5 و هدفون بی سیم Mi TWS Earphones Basic اشاره کرد. این هدفون از دیافراگم‌های داینامیک 14.2 میلی‌متری برخوردار است و کیفیت صدا بالایی ارائه می دهد.

همچنین برای کیفیت صدای بهتر در حالت بی سیم از کدک صوتی AAC پشتیبانی به عمل می آورد. گفتنی است این هدفون از دو میکروفون اضافی جهت لغو نویز برخوردار است و کاربران می توانند از آن بهره ببرند.

blank

شایان ذکر است این هدفون از کنترل‌های لمسی هم پشتیبانی می‌کند که امروزه در میان هدفون‌های بی‌سیم به یک استاندارد تبدیل شده است. یکی از قابلیت‌های جالب و کاربردی در Mi TWS Earphones Basic تشخیص هوشمند قرار گرفتن در گوش کاربر است. این یعنی هنگام خارج کردن یک گوشی از گوش، موسیقی متوقف شده و هنگام قرار دادن مجدد موسیقی باری دیگر پخش می شود.

اگر از گوشی های هوشمند شیائومی بهره گیرید، می‌توانید هدفون‌ها را با باز کردن درب جعبه شارژ به تلفن خود متصل کنید که فرآیند بسیار ساده‌ای است. این هدفون با یک بار شارژ 5 ساعت فعال باقی خواهد ماند. همچنین کیس شارژی هم تهیه شده تا تجربه کاربری رقم خورد. حداکثر عمر باتری به 20 ساعت می رسد.

این کیس شارژ از پورت USB-C برخوردار بوده و افراد به سادگی می توانند عملیات شارژ را انجام دهند. Mi TWS Earphones Basic را می توان با قیمت 40 یورو در آینده نزدیک خریداری کرد.

منبع