نسخه جهانی Mi Band 5 شیائومی معرفی شد

نسخه جهانی Mi Band 5 شیائومی معرفی شد

شرکت شیائومی به تازگی در رویدادی چند محصول جدید معرفی کرد که یکی از آنها دستبند تناسب اندام Mi Band 5 بوده که پیش تر آن را در چین شاهد بودیم. این گجت پوشیدنی برای بازار جهانی با نام می اسمارت بند 5 معرفی شده و یک گزینه کاملا مشابه نسخه اصلی است.

این گجت پوشیدنی ویژگی های جدیدی در مقایسه با نسل قبل پیدا کرده و مدلی قدیمی نیست. نخست اینکه دارای نمایشگر بزرگتر امولد نسبت به نسخه قبلی بوده و از شارژر مغناطیسی هم بهره می برد. این دستبند دارای صفحه نمایش 1.2 اینچی بیضی بوده و بیش از 100 واچ فیس هم برای آن در نظر گرفته شده است.

واچ فیس هایی از انیمه های معروف و محبوبی چون Neon Genesis Evangelion, Case Closed, Hatsune Mikuو SpongeBob SquarePants که هر یک زیبایی بسیاری به دستبند می بخشند. علاوه بر این شارژر مغناطیسی یک ویژگی جدید است که در نسخه های پیشین موجود نبود. در مدل های قبل می بایست صفحه نمایش را از بند جدا کرده و به شارژر متصل می کرد اما در نسل جدید کافیست کابل شارژ را به پین متصل کرد تا شاهد شارژ شدن ساده دستبند بود. همچنین 11 حالت ردیابی ورزشی هم به دستبند افزوده شده و تجربه کاربری خوبی رقم می زند.

ناگفته نماند این دستگاه در دو مدل دارای NFC و بدون NFC عرضه می شود که نسخه NFC ابتدا راهی بازار چین خواهد شد. Mi Band 5 در رنگ سبز، مشکی، قرمز، زرد با قیمت 27 دلار تا 32 دلار راهی بازار خواهد شد.

منبع