آیا وان پلاس گوشی جدیدی معرفی می کند؟

OnePlus-Nord

آیا وان پلاس گوشی جدیدی معرفی می کند؟

شرکت وان پلاس یکی از برندهای فعال صنعت محصولات دیجیتال بوده که هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را معرفی می کند. پیشتر شاهد معرفی سری گوشی های هوشمند وان پلاس 8 پرچمدار بودیم و قرار است بزودی میان رده جدید وان پلاس نورد نیز معرفی شود.

اما به تازگی در گیک بنچ دستبند تناسب اندامی از این برند رویت شد که با شماره مدل BE2028 رویت شده و ممکن است یک گوشی دیگر از وان پلاس باشد. این پدیده می‌تواند معانی متفاوتی داشته باشد. دستگاه فوق احتمالا گوشی جدید دیگری از برند وان‌پلاس بوده و کمپانی در پنهان‌سازی جزئیات مربوط به آن موفق بوده است. بر این اساس، هندست مذکور به‌همراه مدل واقعی وان‌پلاس نورد یا مدت زمانی پس از آن معرفی خواهد شد.

توان پردازشی این هندست احتمالا از طریق تراشه جدید اسنپ‌دراگون 690 همراه با 6 گیگابایت حافظه رم تامین خواهد شد. بدین‌ترتیب دستگاه به عنوان یک محصول نسبتا پایین‌رده‌تر روانه بازار شده و با استقبال مطلوبی مواجه می‌شود. از سوی دیگر این اسمارت‌فون می‌تواند ورژن اولیه وان‌پلاس نورد با امکاناتی محافظه‌کارانه‌تر باشد. نکته جالب‌توجه اینکه فهرست مشخصات دستگاهی با شماره مدل BE2028 از طریق جستجو قابل مشاهده نیست. با این‌حال یقینا طی 10 روز آینده تمامی ابهامات برطرف خواهند شد.

جزئیات به شدت محدود بوده و نباید به شایعات بی اساس اشاره کرد. بنابراین تا 21 جولای امسال و رونمایی وان پلاس نورد باید منتظر ماند.