ظاهر شدن وان پلاس نورد در گیک بنچ

ظاهر شدن وان پلاس نورد در گیک بنچ

شرکت وان پلاس در رویداد 21 جولای خود از گوشی هوشمند میان رده وان پلاس نورد رونمایی خواهد کرد. اسمارتفونی که تاکنون شایعات بسیاری درباره آن فاش شد و حال به تازگی در گیک بنچ شاهد رویت OnePlus Nord بودیم.

دستگاه با شماره مدل AC2003 در گیک بنچ رویت شده است. مدلی که از چیپست هشت هسته ای اسنپدراگون 765جی با قابلیت پشتیبانی شبکه 5جی بهره می برد. پردازنده فرکانس 1.8 گیگاهرتزی داشته و با حافظه رم 12 گیگابایتی همراست.

پیشتر نیز یک گوشی هوشمند وان پلاس با شماره مدل BE2028 رویت شد. فرکانس پایه 1.7 گیگاهرتزی نشان می دهد که شرکت وان پلاس در نظر دارد این محصول را با مشخصاتی قابل توجه همراه سازد.

پیش از این شایعاتی پیرامون وان پلاس نورد منتشر شد و در حال حاضر باید منتظر ماند تا مشخص شود برند چینی چه برنامه ای در سر دارد. شایان ذکر است که وان پلاس نورد پیشتر با نام وان پلاس زد رویت شد و حال مشخص گشته که باید شاهد معرفی تلفن هوشمندی تحت عنوان وان پلاس نورد باشیم.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید تا 21 جولای امسال منتظر ماند و نباید به شایعات بی اساس اشاره کرد زیرا انتظار داریم جزئیات حقیقی را در آن روز شاهد باشیم.

منبع