پاوربانک جدید 10000 میلی آمپری ریلمی در راه است

powerbank

پاوربانک جدید 10000 میلی آمپری ریلمی در راه است

ریلمی زیربرند شرکت اوپو است که هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را در قالب گجت پوشیدنی و تلفن هوشمند معرفی می کند. یکی از دسته محصولات این کمپانی پاوربانک های ایمن و پرظرفیت است.

در ماه می سال جاری بود که ریلمی پاوربانک 30 واتی 10 هزار میلی آمپری راه معرفی کرد. حال به تازگی در وب سایت هند ریلمی یک پاوربانک جدید با نام Dart Charge از نوع 30 واتی 10 هزار میلی آمپری لیست شده است.

گویی ریلمی قصد دارد بزودی آن را معرفی و در این منطقه عرضه کند. پاوربانک دارای شماره مدل RMA156 بوده و هیچ تاریخ عرضه مشخصی برای آن اعلام نشد. این پاوربانک قرار است با قیمت 28 دلاری عرضه بازار شود.

برای کسب جزئیات بیشتر بهتر بوده به انتظار ادامه داد. پاوربانک 10 هزار میلی آمپری 30W Dart Charge نسبت به پاوربانک اخیر 18 واتی 53 درصد سرعت شارژ بیشتری دارد. بنابراین افراد می توانند با آن یک دستگاه را در مدت زمان کوتاهی شارژ کنند.

انتظار داریم طراحی شبیه به مدل 10 هزار میلی آمپری قبل داشته باشد. این پاوربانک با دستگاه هایی که شامل فناوری شارژ 10، 15، 18 و 20 واتی می شوند نیز سازگاری دارد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید به انتظار ادامه داد.

منبع