گوشی هوشمند آینده شیائومی به فناوری شارژ 100 واتی مجهز می شود

100w-charging-solution2

گوشی هوشمند آینده شیائومی به فناوری شارژ 100 واتی مجهز می شود

در مارس سال گذشته بود که شیائومی فناوری شارژ سریع 100 واتی Super Charge Turbo را معرفی می کند. فناوری که قادر است در 17 دقیقه گوشی هوشمند را به شارژ کامل برساند. این یعنی افراد می توانند یک گوشی با باتری 4000 میلی آمپرساعتی را در طی 17 دقیقه شارژ کنند.

تاکنون هیچ یک از گوشی های شیائومی با این فناوری شارژ سریع همراه نشده و نمی دانیم اولین مدل کدام خواهد بود. به تازگی مشخص شد که چینی ها قصد دارند بزودی گوشی هوشمندی معرفی کنند به فناوری شارژ 100 واتی مجهز است.

این تلفن هوشمند احتمالا می میکس 4 خواهد بود زیرا منابع نزدیک شیائومی اشاره ای به مدل نکردند. اطلاعات درباره این اسمارتفون به شدت کم است و نمی دانیم شیائومی چه برنامه ای برای اسمارتفون موردنظر دارد.

احتمالا گوشی موردنظر از پردازنده اسنپدراگون 875 قدرت خواهد گرفت و یک پرچمدار است. زیرا بعید بوده در مدلی میان رده یا اقتصادی این نوع فناوری شارژ را شاهد باشیم و شیائومی نیز بعید است آن را برای محصولات ارزان قیمت خود در نظر گیرد.

بنابراین بهتر است منتظر ماند تا مشخص شود شیائومی و شرکایش چه مدل گوشی را با شارژ 100 واتی همراه می سازند. شایعات به شدت کم بوده و باید منتظر اطلاعات بیشتر ماند.

منبع