Redmi K40 شیائومی بزودی معرفی می شود

Redmi k40

Redmi K40 شیائومی بزودی معرفی می شود

شرکت شیائومی در نظر دارد بزودی نسل جدید خانواده ردمی کی را با نام Redmi K40 معرفی کند. این شرکت هر شش ماه بروزرسانی در بخش گوشی هوشمند خود داشته و مدل Redmi K نیز از این قاعده مستثنی نیست.

براساس گزارش های تازه منتشر شده، گوشی Redmi K40 بزودی توسط برند چینی معرفی خواهد شد. این تلفن هوشمند به تازگی در 3C چین با شماره مدل M2006J10C رویت شده و گویی ردمی قصد دارد بزودی از این مدل رونمایی کند.

البته انتظار داریم ردمی کی 40 با نام Mi CC10 هم شناخته شود. جزئیات دقیق و کافی در دست نیست و کسب تاییدیه بدان معنا بوده که در آینده نزدیک شاهد معرفی گوشی هوشمند شیائومی هستیم. گفته شده این گوشی به پردازنده هشت هسته ای Snapdragon 775G کوالکام مجهز بوده که توانایی بالایی دارد.

کوالکام درصدد است طی رویداد 17 ژوئن پردازنده میان رده 5جی جدید اسنپدراگون 775جی را معرفی کند. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود چینی ها برای نسل جدید سری ردمی کی چه ویژگی و طراحی در نظر گرفتند.

تاکنون شایعات خاصی از ردمی کی 40 دریافت نکردیم، اما بی شک باید طراحی بهبودیافته، مشخصات سخت افزاری قوی تر و دوربین بهتری نسبت به نسل پیشین داشته باشد.