تلویزیون های اقتصادی وان پلاس تاییدیه گرفتند

OnePlus-TVs-announcement

تلویزیون های اقتصادی وان پلاس تاییدیه گرفتند

شرکت وان پلاس قصد دارد در 2 جولای سال جاری از چند مدل تلویزیون هوشمند اقتصادی جدید در هند رونمایی کند. تلویزیون هایی که از قابلیت های روز برخوردار بوده و دارای طراحی نسل جدیدی هستند. به نوعی شرکت چینی درصدد است تا همراه با تلویزیون های خود چند محصول دیگر نیز معرفی کند.

به تازگی دو مدل تلویزیون هوشمند وان پلاس موفق به کسب تاییدیه شده که با شماره مدل 32HA0A00 و43FA0A00  رویت شدند. این تلویزیون های جدید در سایز 32 و 43 اینچ راهی بازار خواهند شد و چندان بزرگ نیستند.

وان پلاس و عرضه دو تلویزیون هوشمند در بهار امسال

همین سایز مناسب موجب خواهد شد تا نسل جدید محصولات وان پلاس گزینه های اقتصادی باشند. اخیرا تایید شد که تلویزیون جدید وان پلاس کمتر از 250 پوند قیمت خواهد داشت که معادل آن 200 دلار است.

گفته شده مدل 32 اینچی 200 دلار قیمت دارد و مدل 43 اینچی کمی بیشتر است. کمپانی وان پلاس می خواهد با عرضه چنین گزینه هایی کار را برای سایر برندهای موجود در هند دشوار سازد. برندهایی که باید به شیائومی، هوآوی، آنر، نوکیا و چندی دیگر اشاره کرد.

پیش بینی می شود استقبال قابل توجهی از تلویزیون های هوشمند وان پلاس صورت گیرد. اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا جزئیات جدید بدست بیاوریم.

منبع