گوشی 16 گیگابایت رم شیائومی در راه است

Mi Mix Alpha222

گوشی 16 گیگابایت رم شیائومی در راه است

شیائومی را می توان یکی از برندهای خوش نام و محبوب صنعت تلفن هوشمند دانست. یکی از مواردی که موجب شده این کمپانی موفقیتی کسب کند قیمت مناسب محصولات آن است. در این بین هر سال شاهد نوآوری ها و افزودن ویژگی های جدید به محصولات این برند هستیم.

براساس گزارش تازه انتشاریافته، برند چینی قصد دارد بزودی گوشی هوشمندی با حافظه رم 16 گیگابایتی معرفی کند. اين اسمارتفون مشخص نیست از کدام يك از مدل های گوشي هاي شیائومی خواهد بود و پیش بینی شده مدل جديدتری از سری Mi Mix باشد.

در فوریه امسال بود که شیائومی سری می 10 را با حافظه رم 12 گیگابایتی LDDR5 رونمایی کرد. بنابراین عجیب نیست برند چینی در آینده محصول قدرتمندی رونمایی کند که به حافظه رم 16 گیگابایتی تجهیز است.

Mi Mix Alpha2

گذشته از آن باید خاطر نشان کرد اخیرا این شرکت تحت برند بلک شارک از گوشی گیمینگ با حافظه رم 16 گیگابایتی رونمایی کرده بود. بنابراین وقت آن است تا تحت برند شیائومی شاهد معرفی یک گوشی با 16 گیگابایت رم باشیم.

اطلاعات دقیقی از گوشی موردبحث در دست نیست و نمی دانیم این مدل با چه ویژگی هایی از راه خواهد رسید. پیش بینی شده در نیمه دوم سال جاری محصول مورد بحث شیائومی از راه برسد و نباید به شایعات اکتفا کرد.

منبع

 

دکوتاه [pardakht_delkhah] را د