هدفون بی سیم Enco W51 اوپو معرفی شد

Oppo Enco W51

هدفون بی سیم Enco W51 اوپو معرفی شد

شرکت اوپو اخیرا در کنار رونمایی سری گوشی های هوشمند رینو 4 میان رده از گجت های پوشیدنی همچون هدفون بی سیم یا همان ایرباد Enco W51 رونمایی کرد. این هدفون نسل جدید Enco W31 بوده که از قابلیت پرطرفدار حذف نویز بهره می برد.

به گفته اوپو این هدفون تا سطح  35 دسیبل نویز را کاهش می دهد. سه میکروفون در این هدفون تعبیه شده که صدا شفافی را منتقل می کند. در نتیجه 6 میکروفون برای کاربر تدارک دیده شده تا کیفیت صدا بالایی را در تماس با طرف مقابل داشته باشند.

زمانیکه این هدست به گوشی مانند رنو 4 اوپو که بلوتوث از نوع انتقال دوگانه دارد، متصل می‌شود، می‌تواند میزان تأخیر را تا 47 میلی ثانیه کاهش دهد. در بدترین سناریو میزان تأخیر 94 میلی ثانیه خواهد بود. Enco W51 دارای گواهینامه IP54 بوده و در برابر باران و ذرات عرق مقاوم است. با بلوتوث 5، این هدست می‌تواند تا 10 متر، اتصال پایداری داشته باشد.

کیس شارژ دستگاه به صورت بی سیم و با سیم قابلیت شارژ را فراهم می آورد. با شارژ 15 دقیقه ای می توان 9 ساعت از هدفون جدید اوپو بهره گرفت. البته شارژ کامل 80 دقیقه زمان می طلبد و 24 ساعت قابلیت استفاده را فراهم می سازد.
Enco W51 در رنگ های سفید، لاجوردی و مشکی با قیمت 70 دلار عرضه خواهد شد.