اوپو بزودی تلویزیون هوشمند معرفی می کند

Oppo TV

اوپو بزودی تلویزیون هوشمند معرفی می کند

اوپو یکی از برندهای مطرح تولیدکننده تلفن هوشمند چینی بوده که هر سال نسل جدیدی از دیوایس های خود را معرفی و عرضه می کند. حال به تازگی در یکی از اپلیکیشن های اختصاصی این شرکت مشخص شد که بزودی باید شاهد معرفی تلویزیون هوشمند Oppo باشیم.

تاکنون اطلاعات خاصی از تلویزیون اوپو در دسترس قرار نگرفته و نمی دانیم چه ویژگی هایی را در این مدل شاهد هستیم. تنها در این اپلیکیشن اختصاصی تایید شد که یک تلویزیون هوشمند هم توسط اوپو تحت توسعه قرار دارد و بزودی معرفی می شود.

oppo-also-launch-smart-tv-soon

در چند سال گذشته شرکت های بسیاری تصمیم گرفتند به معرفی تلویزیون هوشمند بپردازند و اوپو نیز یکی از انهاست. این اطلاعات در ویبو چین منتشر شده و مشخص نیست برنامه شرکت اوپو برای تلویزیون هوشمند آینده چیست.

سال 2019 بود که تایید شد این شرکت قصد دارد به معرفی تلویزیون هوشمند بپردازد اما دیگر خبری از معرفی آن نشد. بنابراین پیش بینی می شود با یک گزینه برجسته رو به رو باشیم که مشخصات قابل توجهی دارد و از کیفیت ساخت بالایی هم بهره خواهد برد.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه اوپو برای تلویزیون هوشمند آینده چیست. ناگفته نماند كمي پیشتر بود كه سری رینو 4 اوپو میان رده توسط اوپو رونمایی شدند.

منبع