وان پلاس به دنبال عرضه گوشی های هوشمند اقتصادی

OnePlus Z

وان پلاس به دنبال عرضه گوشی های هوشمند اقتصادی

در چند سال گذشته وان پلاس بیشتر سعی داشت به عرضه گوشی های هوشمندی بپردازد که عمدتا رده بالا و پرچمدار هستند. اما براساس گزارش های تازه انتشاریافته با معرفی سری وان پلاس 8، بزودی باید شاهد عرضه یک مدل اقتصادی به نام وان پلاس Z باشیم.

این گوشی در واقع جانشین وان پلاس X بوده و از پردازنده مدیاتک دمینیسیتی 820 قدرت خواهد گرفت و به پشتیبانی شبکه 5G می پردازد. مدتی بود که وان پلاس در عرضه گوشی های پرچمداران قدرتمند شهرت داشت.

پیت لاو مدیرعامل وان پلاس در مصاحبه با رسانه Fast Company اطلاعاتی جدید ارائه داد. او بیان داشت که ممکن است وان پلاس به گذشته خود بازگردد و تمایلی به عرضه گوشی های اقتصادی پیدا کند. بنابراین انتظار داریم برند چینی تصمیم داشته باشد که گزینه های اقتصادی بیشتری علاوه بر وان پلاس Z عرضه دارد.

اطلاعات دقیقی از وان پلاس Z در دست نیست و پیش بینی می شود که این مدل از حافظه رم 8 گیگابایتی، باتری 4000 میلی آمپرساعتی، دوربین عقب 48 مگاپیکسلی، حافظه داخلی 128 گیگابایتی بهره ببرد. جزئیات به شدت کم بوده و نمی توان شایعات بی اساس را مطرح کرد. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود چینی ها چه برنامه ای در سر می پرورانند.

منبع