هدفون بی سیم Realme Buds Q معرفی شد

realme-buds-q

هدفون بی سیم Realme Buds Q معرفی شد

شرکت ریلمی همانطور که پیش بینی می شد به تازگی مجموعه ای از محصولات جدید خود را معرفی کرد. یکی از آنها هدفون بی سیم یا ایرپاد Realme Buds نام داشته که همچون دیگر رقبا از گوشی کوچک و با ارگونومی بالا برخوردار است.

کیس شارژ بیضوی هم داشته که یک LED کوچک سبز رنگ برای اعلام درصد شارژ برای آن در نظر گرفته شده است. هدفون بی سیم تازه وار ریلمی در همکاری با شرکت Jose Levy فرانسه توسعه یافته است. گفته شده در طراحی این هدفون از طرح سنگ ریزه ها الگوبرداری شده و همین امر طراحی جالبی به هدفون Realme Buds Q بخشید.

رونمایی ریلمی از هدفون بی سیم جدید بادز کیو با قابلیت ضدآب

از ویژگی های کلیدی آن باید به درایور 10 میلی متر و LCP دیافراگم کامپوزیت چند لایه پیشرفته، پشتیبانی از بلوتوث 5.0، کنترل های لمسی ، کنترل آهنگ ، دستیار Google، تراشه R1 برای حالت بازی با تأخیر کم 119ms، وزن 3.6 گرمی هر گوشی، سنسور مادون قرمز برای تشخیص سایش هوشمند، استاندارد ضدآب، عمرباتری 4.5 ساعته برای Playback و برخی دیگر اشاره کرد.

هدفون بی سیم جدید Realme Buds Q با قیمت 149 یوان (21 پوند / 1.550 روپیه) قیمت گذاری شده است. این ایرپاد به رنگ های سیاه ، سفید و زرد ، راهی بازار می شود و در حال حاضر برای پیش خرید در چین موجود است.

منبع