هدفون بی سیم Realme Buds Q در 25 می معرفی می شود

realme-buds-q

هدفون بی سیم Realme Buds Q در 25 می معرفی می شود

شرکت Realme هفته گذشته اعلام نمود که تاکنون 100 هزار دستگاه هوشمند صوتی به فروش رسانده است. به نظر می رسد این کمپانی قصد دارد به رقم 1 میلیون واحدی دست یابد و برنامه های بزرگی در سر می پروراند.  بزودی ریلمی دو محصول صوتی معرفی خواهد کرد و یکی از آنها هدفون بی سیم Realme Buds Air Neo است که در 25 می سال جاری از راه خواهد رسید. دیگر مدل نیز ایرباد Realme Buds Q نام دارد که آن هم 25 می از راه می رسد.

به تازگی حساب رسمی ویبو ریلمی پوستر تبلیغاتی مربوط به هدفون بی سیم Realme Buds Q منتشر کرده که خبر از معرفی آن در 25 می امسال می دهد. به نظر رسیده رونمایی در چین انجام خواهد گرفت و مدتی بعد راهی بازار برخی مناطق دیگر می شود. طبق تصاویر این هدفون دارای طراحی بیضی شکل بوده و هر گوشی تنها 3.6 گرم وزن دارد و فوق العاده سبک و با ارگونومی بالاست. گفته شده این هدفون با هدف ارائه یک محصول با ارگونومی بالا طراحی شده است.

کیس شارژ هدفون دارای چراغ ال ای دی بوده که نشان دهنده شارژ کامل آن در حالت سبز و شارژ نبودن در حالت قرمز است. همچنین لوگو آینه ای ریلمی نیز در قسمت فوقانی کیس شارژ قرار گرفته و اطلاعات بیشتری بدست نمی آید. پیش بینی شده این هدفون در قیمتی بین 35  تا 60 دلار راهی بازار شود زیرا ریلمی در نظر دارد هدفون بی سیم جدید را در سه مدل مختلف عرضه کند. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع