طراحی و مشخصات ساعت هوشمند Watch design فاش شد

طراحی و مشخصات ساعت هوشمند Watch design فاش شد

شرکت ریلمی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده گوشی هوشمند و دیگر ابزارهای دیجیتالی چینی قصد دارد بزودی ساعت هوشمند جدید خود را به نام ریلمی Watch design معرفی کند. ساعتی که شبیه به اپل واچ است و از مشخصات قابل توجهی بهره می برد.

این ساعت هوشمند قرار است در 25 می امسال رونمایی شود و دارای صفحه نمایش مربعی شکل است. گفتنیست این ساعت دارای نمایشگر 1.4 اینچی مربعی بوده و از ضخامت نسبتا بالایی برخوردار است. بندهای قابل تعویض و متنوعی برای آن در نظر گرفته شده و واچ فیس های جذابی هم تدارک دیده شد.

براساس گزارش ها، این ساعت دارای 14 حالت ورزشی برای پیگیری بوده و علاوه بر اینکه ساعت کاملی است، بلکه دستبند تناسب اندامی هم محسوب می شود. از جمله این 14 ورزش باید به فوتبال ، بسکتبال ، تنیس روی میز ، دوچرخه ، یوگا ، کریکت ، دویدن ، پیاده روی ، تردمیل ، بدمینتون و غیره اشاره کرد.

علاوه بر این سنسور ضربان قلب و سنجش اکسیژن خون هم برای آن در نظر گرفته خواهد شد. همچنین باید به نمایش اعلانیه گوشی هوشمند روی نمایشگر این ساعت هم پرداخت که می تواند پیامی از Instagram ، Gmail و موارد دیگر باشد. این ساعت را می توان با برنامه Realme Link Smart کنترل کرد که از هم اکنون در فروشگاه Google Play موجود است.

علاوه بر وب سایت realme.com از فروشگاه Flipkart نیز می توان این ساعت را خریداری کرد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید تا 25 می منتظر ماند.

منبع