هدفون بی سیم جدید Realme Buds Air Neo در راه است

هدفون بی سیم جدید Realme Buds Air Neo در راه است

شرکت ریلمی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لوازم دیجیتالی از قبیل گوشی هوشمند، گجت پوشیدنی و برخی دیگر است. در این بین گفته شده بزودی ریلمی قصد دارد هدفون بی سیم جدید Realme Buds Air Neo را معرفی و عرضه کند.

تاکنون هدفون های بی سیم مختلفی توسط ریلمی معرفی و عرضه شده و حال باید در انتظار مدل دیگری باشیم. به گزارش وب سایت 91Mobiles ، هدفون Realme Buds Air Neo از طراحی و ویژگی‌هایی شبیه به مدل دیگر ریلمی برخوردار است.

realme-buds-air

همان طراحی هدفون ایرپادز را عملا در این گزینه می توانید مشاهده كرد. متاسفانه خبری از پورت USB Type-C نیست و باید به یک پورت microUSB بسنده کرد. همچنین قابلیت پشتیبانی از فناوری شارژ بی سیم در Realme Buds Air Neo مهیاست.

این هدفون دارای درایورهای 13 میلیمتری بوده که بهتر از مدل دیگر است. همچنین به تراشه R1 مجهز شده و به پشتیبانی بلوتوث 5.0 هم می پردازد. به نظر می رسد ریلمی طراحی ارگونومیکی را به این هدفون بخشیده تا افراد تجربه کاربری راحتی داشته باشند.

گفته شده محصول جدید ریلمی در 25 می همراه با چند محصول دیگر جدید ریلمی رونمایی خواهد شد. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نباید به شایعات بی اساس اشاره کرد.

منبع