Redmi 9 در وب سایت رسمی شیائومی لیست شد

Redmi 9

Redmi 9 در وب سایت رسمی شیائومی لیست شد

شرکت شیائومی هر سال نسل جدیدی از گوشی های هوشمند خود را معرفی و عرضه می کند. برای سال 2020 تصمیم دارد بر تعداد مدل های خود بیافزاید و گوشی های هوشمند جذابی را معرفی و عرضه خواهد کرد.

به تازگی در وب سایت رسمی شیائومی گوشی هوشمند میان رده Redmi 9 لیست شد. پیش از این مدل موردبحث با شماره ساخت M2004J19G لیست شد و توانست تاییدیه 3C چین را کسب کند. M2004J19C که به عنوان Redmi 9 شناخته می شود، دارای فناوری شارژ 10 واتی بوده و در مقایسه با گوشی های هوشمند 8A و Redmi 8 هر دو از فناوری شارژ 18 واتی پشتیبانی کردند.

ردمی 9 شیائومی بزودی از راه می رسد

این گوشی موردبحث شیائومی از فناوری 4G پشتیبانی کرده و شامل 5G نمی شود. در بخش دوربین دارای سه حسگر 8/5/2 مگاپیکسلی بوده و از یک نمایشگر 6.6 اینچی هم بهره می برد. پردازنده آن از نوع هلیو G70 مدیاتک است و با یک مدل برجسته رو به رو هستیم.

اما نسل پیشین ردمی 9 با نام Redmi 8 از پردازنده اسنپدراگون 439 بهره می برد و نسبت به هلیو جی 70 مدیاتک یک چیپ ضعیف تر است. به هر حال باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک شیائومی به معرفی ردمی 9 میان رده بپردازد.

گوشی هوشمندی که مشخصات قابل توجهی داشته و با ویژگی های برجسته راهی بازار می شود. اطلاعات بیشتری در کار نیست و انتظار داریم شیائومی تا پایان بهار 2020 این دیوایس جدید را معرفی و روانه بازار کند. تاکنون شایعات مختلفی درباره ردمی 9 منتشر شد و هیچ یک به تایید یا تکذیب چینی ها نرسید.

 

منبع