انتشار اطلاعاتی از باتری گوشی Realme X3 SuperZoom

Realme-X3-Super-Zoom

انتشار اطلاعاتی از باتری گوشی Realme X3 SuperZoom

شرکت ریلمی زیربرند اوپو بوده که هر سال نسل جدیدی از گوشی های هوشمند خود را معرفی و عرضه می کند. در این بین باید به اسمارتفون جدید Realme X3 SuperZoom اشاره کرد. گوشی هوشمندی که از مشخصات پرچمدار برخوردار بوده و دوربین قوی دارد.

پیشتر مشخص شد که Realme X3 SuperZoom از پردازنده اسنپدراگون 855 پلاس قدرت می گیرد. این چیپ پرچمدار سال 2019 بوده که روی بیشتر اسمارتفون ها تعبیه شد. در این بین ریلمی تصمیم دارد برای یک اسمارتفون 2020، چنین پردازنده قدرتمندی را به کار گیرد.

به تازگی جزئیات باتری و سرعت شارژ Realme X3 SuperZoom هم فاش شد. طبق آخرین اطلاعات، گوشی هوشمند ریلمی ایکس 3 سوپرزوم با یک پک باتری 4200 میلی آمپرساعتی همراست و از یک فناوری شارژ سریع 30 واتی برای رسیدن به شارژ کامل بهره می گیرد.

Realme X3 SuperZoom اوپو با دوربین قوی

ظاهرا ریلمی می خواهد فناوری شارژ سریع VOOC اوپو را در این مدل به کار گیرد. اطلاعات این گوشی بسیار محدود بوده و نمی توان به شایعات بی اساس اشاره کرد. تنها می دانیم با یک پرچمدار ارزشمند از ریلمی رو به رو هستیم.

ناگفته نماند که Realme X3 SuperZoom از قدرت زوم 50 برابری بهره می گیرد و یک حسگر 64 مگاپیکسلی در عقب را شامل می شود. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه برند چینی برای این تازه وارد چیست.

پیش بینی شده بیشتر اطلاعات پیرامون ریلمی ایکس 3 سوپرزوم به حقیقت تبدیل شود و با شایعات بی اساس و نادرست پیرامون آن رو به رو نباشیم. همان طور که اوپو برای سال 2020 محصولات منحصربفردی تدارک دیده، ریلمی نیز چنین است.

منبع