تلویزیون های Mi TV شیائومی اواخر سال راهی بازار مالزی می شود

Xiaomi-mi-tv-4a

تلویزیون های Mi TV شیائومی اواخر سال راهی بازار مالزی می شود

شرکت شیائومی در بازار آسیای شرقی همیشه حضور پررنگی داشته و توانسته عملکرد خوبی هم در فروش داشته باشد. اما یکی از بازارهایی که تاکنون حضور چشمگیری نداشته، مالزی است. کشوری در همان منطقه آسیای شرقی که انتظار داشتیم همانند دیگر کشورهای منطقه، حضور قابل توجهی پیدا کند.

البته گوشی های هوشمند این شرکت در مالزی به فروش می رسد اما تا به حال شاهد عرضه تلویزیون های هوشمند سری Mi TV در این منطقه نبودیم. به تازگی نیکلاس شی مدیر منطقه شیائومی بیان داشت که بزودی این شرکت تلویزیون های هوشمند سری Mi TV خود را در بازار مالزی عرضه می کند.

به گفته Nicholas Shi، این تلویزیون ها تا پایان سال جاری به این کشور ورود پیدا خواهد کرد. البته این مسئول شیائومی بیان داشت که محصولات هوش مصنوعی و دیگر شیائومی از قبیل Mi Watch, Mi Gaming Monitor, Mi Robot Vacuum Mop و غیره این شرکت نیز در مالزی عرضه خواهد شد.

 

MI TV 4Aبنابراین کاربران مالزیایی حسابی در اواخر سال جاری می توانند انواع محصولات نوآورانه شیائومی را خریداری کنند. یکی از محصولات شیائومی که در بازارهای گسترده ای به فروش می رسد، تلفن های هوشمند این شرکت است که در مقایسه با سایر محصولات، می توان آنها را در مناطق مختلفی خریداری کرد.

شیائومی همیشه در نظر داشته تا تمامی محصولات خود را در چین عرضه کند و در صورت فراهم شدن زیرساخت مناسب، آنها را در مناطق دیگر هم به فروش برساند. بنابراین تمامی دستگاه های دیجیتالی این شرکت بیشتر در چین قابل خرید هستند.

متاسفانه Nicholas Shi مشخص نکرد کدام یک از تلویزیون های این شرکت عرضه می شود و در چه تاریخ دقیقی هم باید شاهد فروش باشیم. اما پیش بینی شده که تلویزیون های جدید Mi TV 4  و 43 و Mi TV 4A از جمله این TVها باشند که پیشتر در اندونزی عرضه شدند.

منبع