اولین تصاویر ساعت هوشمند اوپو فاش شد

اولین تصاویر ساعت هوشمند اوپو فاش شد

به تازگی تصویر جدیدی از ساعت هوشمند آینده اوپو منتشر شد که گویی این شرکت چینی سعی کرده از اپل الگوبرداری داشته باشد. زیرا شباهت فاحشی میان محصول اوپو و ساعت اپل واچ است. در تصویر انتشاریافته اگرچه این شباهت به سادگی پیداست، باید بیان کرد که کیفیت ساخت قابل قبولی توسط شرکت چینی نیز در نظر گرفته شد تا مخاطب این ساعت را با قیمت مناسب تهیه کنید.

پیش از این: OPPO VP برایان شن اولین تصویر از ساعت هوشمند هوشمند OPPO را نشان می دهد که دارای صفحه خمیده است. این بعد از شایعات زیادی مطرح می شود كه گفته می شود این شركت روی ساعت مچی هوشمند كار كرده است و حتی ماه گذشته در INNO DAY تأیید كرد كه قصد دارد ساعت های هوشمند را در Q1 ، 2020 راه اندازی كند.

ساعت هوشمند اوپو در نزدیکی معرفی

OPPO VP با بیان اینکه این شرکت از یک صفحه نمایش انعطاف پذیر استفاده کرده است که طراحی خمیده ای را ارائه می دهد ، اضافه کرد که این می تواند بهترین ساعت هوشمند در سال جاری باشد. این تصویر یک پوشش طلایی را نشان می دهد که براق ، دو دکمه در سمت راست و چیزی است که به نظر می رسد مانند یک چراغ اعلان بر روی یک دکمه. همچنین یک سوراخ میکروفون بین دکمه ها وجود دارد ، بنابراین احتمالاً امکان برقراری تماس ، و احتمالاً یک نسخه 5G از ساعت هوشمند و همچنین ویژگی تماس مستقل گزینه ای خواهد بود.

تصویر بند بند سیلیکونی را نشان می دهد ، اما این ساعت همچنین باید با گزینه های بند چرمی ، مشابه اکثر ساعت های هوشمند بازار باشد. شانس وجود دارد که ممکن است به همراه OPPO Find X2 و Find X2 Pro را حدوداً در ماه آینده معرفی کنیم. ما باید در هفته های آینده جزئیات بیشتری درباره ساعت را بدانیم.

منبع