انتشار اطلاعات جدید از وان پلاس 8 پرو

انتشار اطلاعات جدید از وان پلاس 8 پرو

OnePlus 8 و 8 Pro قطعاً در نزدیکی هستند و در واقع بسیار سریع تر از انتظار ما رونمایی می شوند. طبق آخرین اطلاعات افشاش شده، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این گوشی هوشمند در اواخر ماه مارس یا آوریل رونمایی شود. اساساً، به محض گذشتن از رویداد MWC، باید شاهد معرفی برخی دیوایس ها باشیم. یک گزارش ادعا می کند که توانسته برخی اطلاعات جدید از وان پلاس 8 پرو کسب کند که شامل تصویری هم می شود.

در ابتدا به رندر نگاه می کنیم، زیرا پایان یافت که قانع کننده آخرین مورد نیاز ما حداقل به این امر منجر به سوء ظن در غیر این صورت نسبتاً مشکوک می شود. قسمت پشتی OnePlus 8 Pro همانطور که در تصویر مشاهده می شود، در واقع با مجموعه های قبلی ارائه شده از منبع متفاوت مطابقت دارد. فقط ، این بار ، رنگ متفاوت است. اعطای لزوماً باورنکردنی ترین ، اما کسی که رندر را ایجاد کرد ، هنوز تکالیف خود را به یک روش یا دیگری انجام می داد. سنسورهای دوربین سه‌بعدی ToF و دوربین پشتیبانی از آن در نوار کمی سمت چپ دوربین اصلی سه گانه قرار دارند. حداقل روی سطح ، همه چیزها بررسی می شوند.

پرچمدار وان پلاس در نزدیکی معرفی

با رفتن به صفحه مشخصات ، بیت نسبتاً واضح Snapdragon 865 و Android 10 را در اختیار شما قرار می دهیم. صادقانه ، گزینه های حافظه نه اینجا و نه آنجا نیستند. 128 گیگابایت یا 256 گیگابایت با 8 گیگابایت رم حدس کاملا معتبری است. شاید 12 گیگابایت نیز یک امکان باشد. OnePlus حتی می تواند با یک ردیف 16 گیگابایتی به قطار فزاینده ای از نمایش بپردازد. این به نظر می رسد یک مسابقه عالی برای نسخه جدید مک لارن است. نکته ما این است که حافظه بسیار آسان است حتی در یک مرحله بسیار دیر توسعه ، بالا یا پایین می رود.

در بخش نمایش چیزهایی جالب می شوند. 6.5 اینچ به نظر می رسد باورنکردنی است ، اما نشت های قبلی نیز 6.65 اینچ را روی Pro و 6.5 اینچ برای OnePlus معمولی 8. پیشنهاد کرده اند. باز هم ، آن منبع خاص قدیمی است و همچنین از صفحه نمایش 90 هرتز مانند نسل فعلی OnePlus استفاده می کند. از آن زمان تاکنون ، تعداد زیادی نشت و حتی تیزرهای رسمی را نشان داده ایم که OnePlus 8 Pro دارای صفحه نمایش نرخ تازه سازی 120 هرتز است. هنوز هم بهتر است که در وضوح QHD به سرعت بالای تجدید برسد. به نظر می رسد منبع جدید این قسمت را به درستی دریافت می کند ، حتی اگر اطلاعات از قبل وجود داشته باشد و در این مرحله تقریباً تأیید شده باشد.

و آخرین ، اما نه مهم ، ما باتری 4500 میلی آمپر ساعتی – که به نظر می رسد در کنار شارژ 50W ، باورنکردنی به نظر می رسد. در صورت استفاده از مارک فعلی ، احتمالاً Warp Charge 50 شارژ می شود. راستش ، آن بخش کاملاً قابل قبول و همچنین بسیار هیجان انگیز است. ما اولین بار یک راه حل شارژ 50W از گروه والدین BBK Electronics OnePlus را در سال 2018 در Oppo Find X Lamborghini مشاهده کردیم. اخیراً ، Realme X2 Pro در واقع این ویژگی را به کاربران ارسال می کند. می توانید بخوانید که در بررسی ما چقدر چشمگیر است.

منبع