نسخه 5G گوشی هوشمند REALME X50 در راه است

نسخه 5G گوشی هوشمند REALME X50 در راه است

براساس گزارش ها شرکت چینی ریلمی که زیربرند اوپو محسوب شده، در حال حاضر روی نسخه 5G گوشی هوشمند REALME X50 مشغول کار است. احتمالا این اسمارتفون به عنوان Realme X50 Pro 5G شناخته خواهد شد زیرا به تازگی در سازمان وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، تلفن هوشمندی با شماره مدل RMX2025 رویت شده است.

این شماره مدل نشان می دهد که شرکت ریلمی روی گزینه 5G تلفن هوشمند REALME X50 مشغول کار بوده و با یک گزینه برجسته رو به رو هستیم. طبق گزارش ها اسمارتفون تحت عنوان Realme X50 Pro 5G در دست توسعه قرار دارد و به گفته @Mukul Sharma، این اسمارتفون با شماره مدل RMX2025 توانست مجوز MIIT را دریافت کند.

ریلمی در تدارک پرچمدار 5G

براساس گزارش ها مدل در جریان رویداد MWC 2020 رونمایی خواهد شد و نخست در بازار هند به فروش می رسد. Realme X50 Pro 5G یک گزینه با پشتیبانی از شبکه 5جی است تا ریلمی بر تعداد مدل های 5جی خود در بازار بیافزاید. پیشتر در AnTuTu نیز یک مدل پرچمدار با شماره مدل RMX2071 رویت شد. این دیوایس توانست امتیاز 574 هزار را کسب کند. اگر این دستگاه به عنوان X50 شناخته شود، یک نسخه با مشخصات بالاست.

اطلاعات دقیقی از Realme X50 Pro در دست نیست و پیش بینی می شود با پردازنده اسنپدراگون 865 پرچمدار از راه برسد. چیزی تا MWC 2020 باقی نمانده و یک رویداد بزرگ در راه است که باید انتظار داشته باشیم، اوپو چندین مدل گوشی هوشمند رونمایی کند.

مدل هایی که هر یک از مشخصه های قابل توجهی برخوردار هستند زیرا ریلمی درصدد عرضه گزینه هایی برجسته برای بازارهایی چون هند است. به هر حال باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات بی اساس اشاره کرد. ریلمی درصدد عرضه مدل هایی قابل توجه بوده تا بتواند سهم خود را در بازار افزایش دهد.

منبع