شیائومی رسما پوکو را برند مستقل اعلام کرد

شیائومی رسما پوکو را برند مستقل اعلام کرد

شرکت شیائومی در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته و توانسته عملکرد بزرگی از خود نشان دهد. در این بین اخیرا برند پوکو را برای ارائه گوشی های هوشمند حرفه ای خوش قیمت تاسیس کرد اما حال رسما اعلام شد که پوکو برند مستقل این کمپانی برای افزایش فروش محصول است.

از زمان انتشار نزدیک به دو سال پیش، Xiaomi Pocophone F1 یکی از محبوب ترین تلفن های هوشمند در بین کسانی است که می خواستند از سخت افزارهای سطح پرچمدار با قیمت مناسب استفاده کنند. شوق POCO تنها با یک نسخه تلفنی کاملاً تأثیر داشت که بسیاری را به تعجب واداشت که چرا شیائومی چنان مردد است که جانشین F1 را آزاد کند.

در تحول جدید، مدیر عامل شرکت شیائومی هندوستان مانو كومار یاین تأیید كرد كه برند POCO اکنون مستقل از شیائومی است و از این پس به تنهایی فعالیت خواهد کرد.  به تازگی ، ما با یک علامت تجاری برای Pocophone F2 روبرو شدیم که دوباره علاقه هواداران را برانگیخت. پیش از آن ، آلوین تسه ، مدیر جهانی Pocophone ، با مشکلاتی از این برند رو به رو شد اما در سال 2020  قصد دارد که جانشین F1 معرفی شود. اکنون که این برند مستقل شده و باید انتظار داشت در آینده مدل های مختلفی را شاهد باشیم.

Pocophone F2 پرچمدار اقتصادی آینده شیائومی خواهد بود و باید انتظار داشت مدل های متنوعی را شاهد باشیم. اطلاعات کافی از پوکوفون اف 2 در دسترس نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه شیائومی و پوکو چیست.

سابقه درخشان شیائومی نشان داده که پوکو هم می تواند با مدل های برجسته مدلی کاربردی باشد و انتظارات بسیاری هم برای این برند نوظهور شیائومی داریم. کمپانی که برندهای مستقل گسترده ای خلق کرده و پوکو نیز یکی از جدیدترین آنها محسوب می شود.

سال گذشته نیز ردمی به عنوان برند مستقل این شرکت معرفی شد.

منبع