اوپو Find X2 ضخیم تر از Reno3 Pro خواهد بود

اوپو Find X2 ضخیم تر از Reno3 Pro خواهد بود

انتظار می رود Oppo Find X2 ، جانشین اوپو فایند ایکس سال 2018، پیش از پایان ماه مارس رونمایی شود. تاکنون اطلاعات خاصی از فایند ایکس 2 منتشر نشد و حال منابع نزدیک به شرکت چینی برخی اطلاعات پیرامون این پرچمدار را فاش کردند.

Shen Yiren مدیر روابط عمومی اوپو در صفحه Weibo خود گفته است که “موفقیت” برای تلفن های هوشمند مختلف، متفاوت است، اگر می خواهید باریک و سبک باشند. او این اظهار نظر را درباره Reno3 Pro بیان کرده است. او اضافه کرد اگر به دنبال سخت افزار رده بالا هستید باید از میان Oppo Reno Ace یا Find X2 یکی را انتخاب کنید.

این یک نکته کاملاً واضح است که X2 از Reno3 Pro ضخامت بیشتری خواهد دارد. اشکالی ندارد، نسل اول Find X نیز باریک نبود و بیش از 9.6 میلی متر ضخامت داشت، اما ماژول پاپ آپ که هر دو دوربین جلو و عقب را در خود جای داده بود، موجب شد تا به گوشی منحصربفردی تبدیل شود.

متأسفانه، Find X2 از دوربین سلفی زیر نمایشگر برخوردار نیست، در مقابل با تبدیل شدن به اولین گوشی که از شارژ بی سیم 50W پشتیبانی می کند، ممکن است چندین عنوان اولین را کسب کند. شارژ بی سیم 50W Super VOOC اولین نسخه خود را در Lamborghini Edition نسل اول Find X پیدا کرد، بنابراین اوپو عمل بزرگی انجام داده که چنین فناوری شارژ بی سیم را به کار گرفت.

انتظار می رود تلفن جدید نمایشگر “آبشاری”  با سرعت تازه سازی 120 هرتز و بالاترین کیفیت رنگ را نسبت به نسل قبل داشته باشد. این دیوایس شامل دوربین حرفه ای شده و از پردازنده پرچمدار نسل جدید هشت هسته ای Snapdragon 865 شرکت کوالکام قدرت می گیرد.

گذشته از آن یک سنسور تصویر با فوکوس خودکار “omnidirectional” هم خواهد داشت تا برجسته تر از سایر باشد. به هر حال باید تا بهار 2020 و معرفی این مدل منتظر ماند.

منبع