Black Shark 3 با حافظه رم 16 گیگابایتی و صفحه نمایش QHD+

Black Shark 3 با حافظه رم 16 گیگابایتی و صفحه نمایش QHD+

انتظار می رود شیائومی گوشی هوشمند گیمینگ  Black Shark 3 خود را در اواخر سال جاری میلادی به بازار عرضه کند و به نظر می رسد یک دسته از تصاویر منتشر شده که اولین نگاه ما را به یکی از ویژگی های مهم سخت افزاری آن ارائه می دهد.

گفته می شود این دستگاه با پنل 120 هرتز عرضه می شود و طبق تصاویر جدید منتشر شده در سایت میکروبلاگینگ چینی ، Weibo ، این امکان را به کاربران ارائه می دهد که به صورت دستی بین نرخ های تازه سازی 60 هرتز ، 90 هرتز و 120 هرتز به عنوان ویژگی احتمالی  صرفه جویی در باتری تغییر کند. این گوشی همچنین گزینه ای برای پایین آوردن وضوح تصویر از 2K به 1080p هم خواهد داشت که یکی از تصاویر مورد نظر این موضوع را فاش می کند.

افشا صورت گرفته در مورد Black Shark 3 طی چند روز گذشته به طور مرتب در حال انتشار بوده و تنها هفته گذشته بود که tipsterSudhanshu ادعا کرد این اولین گوشی هوشمند اندرویدی جهان است که با 16 گیگابایت رم معرفی خواهد شد. البته جدیدترین افشا درباره Galaxy S20 Ultra اکنون نشان می دهد که عنوان ‘اولین تلفن 16 گیگابایتی جهان’ به احتمال زیاد به پرچمداران آینده سامسونگ اختصاص دارد، اما اگر ادعای Sudhanshu ادامه پیدا کند، مطمئناً Black Shark 3 یکی دیگر خواهد بود.  به عنوان یک مدل گیمینگ چنین مشخصاتی در نوع خود بی نظیر است.

در این مرحله چیزهای زیادی درباره Black Shark 3 وجود ندارد ، اما پیش بینی می شود که این محصول توسط آخرین پردازنده پرچمدار Qualcomm ، یعنی Snapdragon 865 ، که ماه گذشته رسماً توسط غول تراشه ساز آمریکایی اعلام شد، برخوردار باشد. باقی مشخصات فنی در حال حاضر موجود نیست و باید منتظر جزئیات بیشتری باقی ماند.

شیائومی در نظر دارد یک مدل قدرتمند را بزودی معرفی کند. پیش بینی شده بیشتر اطلاعات افشا شده صحت داشته باشد.

منبع