نسخه 5G وان پلاس 8 تنها توسط ورایزن عرضه می شود

نسخه 5G وان پلاس 8 تنها توسط ورایزن عرضه می شود

براساس شایعه جدیدی که گفته می شود از “منبعی که با برنامه های شرکت ها” سرچشمه گرفته ، شریک حامل بعدی OnePlus در ایالات متحده، شرکت ورایزن خواهد بود. تاکنون OnePlus تنها در ایالات متحده با T-Mobile همکاری داشته است. این امر به مصرف کنندگان گزینه جایگزینی برای خرید نسخه لاک شده مستقیم از وب سایت شرکت چینی را می دهد.

وان پلاس 8 تلفن هوشمندی است که Verizon به فروش می رساند و دارای نسخه 5G هم است. این موضوع به معنای آن است که پشتیبانی از شبکه سریع اما کوچک mmWave، توسط شرکت مخابراتی مورد اشاره را در اختیار شما قرار می دهد. مشخص نیست Verizon گوشی OnePlus 8 Pro را در این نسخه عرضه می کند یا خیر.

این اولین باری است که Verizon اقدام به فروش یک گوشی هوشمند OnePlus می کند ، اگرچه برای تلفن های هوشمند اخیر، OnePlus با شرکت های مخابراتی مختلفی همکاری کرده و تی موبایل یکی از آنها بود.

وان پلاس 8 که توسط Verizon به فروش می رسد با مجموعه نرم افزار bloatware این اوپراتور همراه خواهد بود، برنامه ها و ویژگی های از پیش بارگذاری شده ، اما همچنین موارد مفید مانند پشتیبانی از تماس Wi-Fi و VoLTE را هم دربرمی گیرد.

اندروید پلیس در گزارشی آورده که منبع خبر اخبار شایعه وار منتشر نمی کند. هیچ نشانه ای در مورد برنامه های OnePlus در رابطه با سایر شرکتهای آمریکایی وجود ندارد ، اما در صورت ادامه همکاری با T-Mobile تعجب آور نیست. اگر این حالت از بین برود و TMo نهایتا موفق به ادغام با Sprint شود، دستگاه های OnePlus را باید روی فروشگاه اوپراتورهای بزرگ ایالات متحده شاهد باشیم.

منبع