شیائومی رسما MIUI 12 را تأیید می کند؛ انتشار در اواخر سال 2020

شیائومی رسما MIUI 12 را تأیید می کند؛ انتشار در اواخر سال 2020

سال گذشته، شیائومی رابط کاربری اختصاصی MIUI 11 خود را راه اندازی کرد و اکنون برند چینی تأیید کرده است که MIUI 12 قابل سفارشی نسل بعدی به طور رسمی در راه است. این مطابق با الگوی شرکت برای رونمایی از نسخه جدید رابط کاربری خود در ابتدای سال است.

در حال حاضر ، جدا از تأیید MIUI 12 ، این شرکت هنوز هیچ چیزی در رابطه با رابط آینده را فاش نکرده است. از آنجایی که شیائومی به تازگی این موضوع را تأیید کرده است ، هنوز زود است بگوییم چه چیزی می‌تواند در کار باشد. با این حال، ما انتظار داریم در هفته های آینده اطلاعات بیشتری راجع به این موضوع کسب کنیم. MIUI یکی از عمده ترین پیشنهادات شرکت Xiaomi است که برای اولین بار در سال 2010 منتشر شد. از آن زمان، این شرکت به طور مداوم این سیستم عامل سفارشی را به روز می کند و حدود 444 هفته می گذرد.

انتظار می رود MIUI 12 آتی که 10مین سالگرد رابط کاربری Xiaomi را مشخص می کند ، رابط تازه ای را به همراه برخی از ویژگی های چشمگیر به ارمغان بیاورد. جالب خواهد بود که ببینیم این شرکت برای علامت گذاری به این نقطه عطف چه برنامه ریزی کرده است. اخیراً گزارش شده است که این شرکت با MIUI 12 ، پشتیبانی از یک حالت تاریک در سطح جهانی را ارائه می دهد. این یکی از توسعه دهندگان این شرکت است که روی این محصول آینده کار می کند.

در زمانی که این شرکت MIUI 11 را در اکثر دستگاههای شیائومی و Redmi پایدار می کند ، کار روی ویژگی های جدید را برای MIUI 12 آغاز کرده است. در ماه اکتبر ، مدیر عامل شرکت Xu Jieyun ، مدیر کل روابط عمومی تأیید کرد که شیائومی در حال حاضر شروع به کار بر روی سیستم عامل جدید MIUI 12 کرد. MIUI 11 که به تازگی راه اندازی شده است ، یک بروزرسانی بزرگ برای شیائومی است که موارد زیادی را برای سیستم عامل محبوب سفارشی تغییر می دهد. با شروع جنبه های بصری ، شما نمادهای کمی نرم تر ، حالت تاریک گسترده در سیستم ، فونت سیستم Mi Lan Pro جدید و عملکرد صفحه نمایش همیشه روشن را بهبود می بخشید. همچنین انیمیشن ها ، تم ها ، تصاویر زمینه و سیستم اطلاع رسانی بهبود یافته نیز وجود دارد.

به هر حال باید منتظر باشیم تا مشخص شود چه رابط کاربری در کار است.

منبع