فروش بیش از 5.5 میلیون دستگاه گوشی هوشمند سری Realme 5

فروش بیش از 5.5 میلیون دستگاه گوشی هوشمند سری Realme 5

Realme ادعا می کند که بیش از 5.5 میلیون دستگاه از تلفن های هوشمند سری 5 خود در سطح جهان به فروش رسانده است. Madhav Sheth مدیرعامل این شرکت، خبر را در توییتر اعلام کرد و گفت این رقم نشان دهنده فروش ترکیبی از تلفن های هوشمند Realme 5 ، Realme 5 Pro و Realme 5s است. در حالی که Realme 5 و Realme 5 Pro در اوایل آگوست گذشته در هند رونمایی شدند، دومی به عنوان Realme Q در چین رونمایی شده است. این شرکت همچنین در آن زمان گوشی هوشمند Realme 5s را با دوربین اصلی 48 مگاپیکسل به جای 12 مگاپیکسل معرفی کرده است. البته در مدل استاندارد دوربین 12 مگاپیکسلی می باشد.

علاوه بر مدل های فوق این شرکت همچنین شایعه است که مشغول کار روی نسخه Realme 5i (شماره مدل RMX2030) است که انتظار می رود در ماه های آینده راه اندازی شود. این چهارمین نسخه در ترکیب ریلمی 5 خواهد بود، اما مشخص نیست با چه مشخصات و ویژگی هایی از راه خواهد رسید. با این حال، از آنجایی که سری 5 Realme سال گذشته با چهار دوربین عقب روانه بازار شدند، تعجب آور خواهد بود اگر دستگاه جدید چهار دوربین عقب را مانند سایر مدل ها نداشته باشد.

با گذشت بیش از یک سال و نیم از راه اندازی مدل نخست، Realme به برندی تبدیل شده است که باید در هند و فراتر از آن محبوبیت کسب کند. در ابتدا به عنوان یک برند آنلاین برای مقابله با محبوبیت شیائومی در هندوستان رو به رو شد و دستگاه هایی با برند Realme هم اکنون در چین هم به فروش می رسند. این در حالی است که طبق اعلام آی دی سی، ریلمی اکنون با فروش 6.7 میلیون دستگاه در سه ماهه سوم سال 2019، چهارمین تولیدکننده گوشی هوشمند برتر در هند است.

به هر حال انتظار داریم بزودی با آغاز سال 2020 مدل های جدیدی تحت این برند چینی مشاهده کنیم.

منبع