Mi Band 5 شیائومی با ویژگی های کامل تر عرضه می شود

Mi Band 5 شیائومی با ویژگی های کامل تر عرضه می شود

از زمان عرضه اولین Mi Band  که یکی از ساعت های هوشمند سری Xiaomi Mi Band بسیار محبوب بوده است، ما استقبال قابل توجهی را مشاهده کرد. در حالی که Xiaomi چند سالی است Mi Bands را با NFC راه اندازی می کند ، نوعی که این شرکت در هند راه اندازی می کند ، هرگز از پشتیبانی NFC برخوردار نبوده است. این ممکن است با Mi Band 5 تغییر کند.

طبق گزارش TizenHelp ، ساعت پوشیدنی Mi Band 5 شیائومی نه تنها با پشتیبانی NFC در خارج از چین همراه خواهد بود ، بلکه از Google Pay به همراه سایر روش های پرداخت در نوع جهانی پشتیبانی می‌کند. از آنجا که ما نمی توانیم به طور مستقل این اطلاعات را تأیید کنیم ، بهتر است این کار را یک شایعه بدانیم ، اما اگر گزارش ها حقیقت باشند ، Mi Band 5 آینده ممکن است حتی از پیشینیان خود نیز محبوب تر باشد. از جمله Mi Band 3i که اخیراً راه اندازی شده است.

Mi Band 5 با ویژگی های جذاب تر

جدا از این ، در این گزارش همچنین به برخی از مشخصات بند تناسب اندام آینده اشاره شده است. اعلام شده است که Mi Band 5 از نمایشگر بزرگتر 1.2 اینچی AMOLED بهره می برد و از یک صفحه نمایش با کنتراست بالاتر نیز برخوردار است. علاوه بر این ، این گزارش می گوید که گجت از Mi Band 4 سبک تر خواهد بود ، که قطعاً جذاب است ، اما امیدوارم شیائومی برای کاهش وزن از ظرفیت باتری نکاهد و این صفحه نمایش بزرگتر برای ادامه نیازمند استاندارد ضدآب است.

در حالی که اکنون هیچ اطلاعات صحیحی در مورد زمان عرضه Mi Band 5 در دسترس نیست ، به نظر می رسد که گزارش ها به عرضه آن در سه ماهه دوم سال 2020 اشاره می کنند.

منبع