Black Shark 3 شیائومی ماه آینده معرفی خواهد شد

Black Shark 3 شیائومی ماه آینده معرفی خواهد شد

گزارش شده است که Black Shark برند گیمینگ شیائومی در تولید گوشی هوشمند، ممکن است ماه آینده گوشی هوشمند جدیدی را معرفی کند. اعتقاد بر این است که این گوشی Black Shark 3 نام داشته باشد و اکنون برخی مشخصات آن به بیرون درز کرده است.

Black Shark 3 با پردازنده اسنپدراگون 865 همراه خواهد بود و طبق گفته وب سایت Digital Chat Station ، نرخ تجدید نظر صفحه نمایش بالایی خواهد داشت. این سایت همچنین اضافه كرد كه این تلفن باید از فناوری شارژ سریع 30W پشتیبانی كند اما پس از آن یك پست جداگانه منتشر شد كه سازنده در حال آزمایش فناوری شارژ سریع تر است و این بدان معنی است كه ممكن است فناوری شارژ سریع 30W به کار گرفته نشود.

بلک شارک برنامه بزرگی برای سال 2020 در سر دارد. Digital Chat Station همچنین آشکار کرده که که این تلفن هوشمند ظرفیت باتری حدود 4700 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت. Black Shark 2 Pro آخرین تلفن بلک شارک بود و در ماه جولای سال 2019 معرفی شد. این مدل بلک شارک از مشخصاتی نظیر صفحه نمایش 6.39 اینچی FHD +، پردازنده Snapdragon 855+ ، باتری 4000 میلی آمپرساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع 27W عرضه شد. از آنجایی که جانشین بلک شارک پرو به پشتیبانی شبکه 5G می پردازد، بدون شک وجود باتری پرظرفیت تر نیاز خواهد بود.

در مورد سایز صفحه نمایش ، طراحی و نوع نمایشگر Black Shark 3 هیچ اطلاعاتی در کار نیست و حتی شامل جزئیات دوربین آن نیز می شود. با این حال ، ما امیدواریم که اسپیکرهای استریو در این مدل باقی بماند زیرا به احتمال زیاد جک 3.5 میلیمتری از روی آن حذف شود.

منبع