ONEPLUS CONCEPT ONE احتمالا یک گوشی منعطف است

ONEPLUS CONCEPT ONE احتمالا یک گوشی منعطف است

در سال 2019 شرکت های بسیاری به معرفی تلفن هوشمند منعطف خود پرداختند. از جمله باید به هوآوی، سامسونگ، موتورولا و بسیاری دیگر اشاره کرد. پیشتر شرکت چینی وان پلاس دعوتنامه رویداد CES 2020 خود را ارسال کرد.

گفته می شود شرکت چینی در این رویداد فناوری می خواهد از محصولی منحصربفرد رونمایی کند. تاکنون مشخص نشد دیوایس موردنظر وان پلاس چیست اما به تازگی گزارشی انتشاریافته که نشان می دهد برند وان پلاس در تدارک محصولی به نام ONEPLUS CONCEPT ONE است.

این یک گوشی هوشمند منعطف بوده که می تواند رقیبی برای گلکسی فولد سامسونگ یا میت ایکس هوآوی باشد. اطلاعات کافی در دست نیست تا به آن پرداخت و بهتر است منتظر ماند مشخص شود شرکت وان پلاس روی چه محصولی در حال کار است.

وان پلاس کانسپت وان یک گوشی هوشمند عجیب

اگر گزارش دم از حقیقت بزند، وان پلاس کانسپت وان یک محصول منعطف با مشخصات پرچمداری چون پردازنده اسنپدراگون 865 است. اما دقیقا مشخص نشده با چه مدلی سروکار داریم و برنامه دقیق شرکت وان پلاس چیست.

پیش بینی می شود با معرفی در وان پلاس به شایعات پایان داده شود. نمایشگاه CES هر سال در شهر لاس وگاس برگزار می شود و به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه های فناوری جهان به شمار می رود. در هر صورت برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه وان پلاس برای آینده نزدیک چیست.

منبع