Realme X50 5G در تاریخ 7 ژانویه 2020 معرفی می شود

Realme X50 5G در تاریخ 7 ژانویه 2020 معرفی می شود

شرکت ریلمی که زیرمجموعه اوپو بوده تاکنون تصاویر تیزری مختلفی از محصول آینده میان رده 5جی خود یعنی Realme X50 5G منتشر کرده است و حال به تازگی مشخص شد این گوشی هوشمند برجسته کمپانی چینی چه زمانی معرفی می شود. طبق گزارش ها، Realme X50 5G قرار است در رویداد 7 ژانویه پکن ریلمی معرفی شود. به نوعی باید این دیوایس را در رویداد مورد اشاره شاهد باشیم. به تازگی پوستر تبلیغاتی جدید ریلمی در شبکه اجتماعی چینی ویبو منتشر شده که به این تاریخ اشاره می کند.

Realme X50 5G در آینده نزدیک معرفی می شود

گفته شده این گوشی هوشمند نسخه لایت و ارزان قیمت تری هم خواهد داشت. این روزها شرکت ها نسخه های لایت هم برای پرچمداران و مدل های خاصی ارائه می دهند. گویی Realme نیز تصمیم گرفته چنین محصولی را برای سال 2020 در نظر گیرد. X50 5G با پردازنده Snapdragon 765G نه تنها می تواند به پشتیبانی شبکه 5G بپردازد، بلکه از توانایی سخت افزاری حیرت انگیزی هم برخوردار است. بنابراین باید آن را یکی از گزینه های ارزنده دانست و تجربه کاربری حرفه ای رقم می زند.

صفحه نمایش آن به صورت روزنه ای بوده که دوربینی در روی نمایشگر تعبیه می شود. گفته شده این گوشی با فناوری شارژ سریع VOOC 4.0 در کمتر از 30 دقیقه به شارژ 70 درصدی می رسد. البته باتری آن بیش از 4000 میلی آمپر است و ظرفیت کمی ندارد. گذشته از آن یک قابلیت جالب X50 5G پشتیبانی همزمان شبکه WiFi و 5G است و این به افراد اجازه می دهد تا با سرعت بیشتری در دنیای اینترنت قدم بگذارند. به هر حال جزئیات کافی نیست و باید منتظر ماند ریلمی بزودی محصول جدیدش را معرفی کند.

منبع