Realme X50 فردا با پشتیبانی شبکه 5G معرفی می شود

Realme X50 فردا با پشتیبانی شبکه 5G معرفی می شود

شرکت ریلمی یکی از زیرمجموعه های کمپانی اوپو بوده که تاکنون اسمارتفون‌های منحصربفرد و مختلفی را معرفی کرده که هر یک در نوع خود مدل‌های ارزنده ای هستند. حال براساس گزارش ها بزودی ریلمی می خواهد گوشی هوشمند Realme X50 پرحاشیه را معرفی کند.

به تازگی در صفحه رسمی ویبو Realme تصویر تیزری منتشر شده که خبر از معرفی Realme X50 در روز 24 دسامبر یعنی فردا می دهد. این طور پیداست برند چینی می خواهد یک محصول قابل توجه را فردا معرفی کند.

پیش از این نیز به اطلاعات Realme X50 اشاره کنیم، اسمارتفونی که به پشتیبانی از شبکه 5G پرداخته و مدل معمولی قلمداد نمی شود. پیشتر تایید شد Realme X50 به باتری 4000 میلی آمپری با فناوری شارژ سریع VOOC 4.0 مجهز است که در 30 دقیقه به شارژ 70 درصد می رسد.

ریلمی میان رده 5G معرفی می کند

همچنین در مشخصات فنی با پردازنده هشت هسته ای Snapdragon 765G که از شبکه 5G پشتیبانی می کند، همراست. Realme X50 به طور همزمان می توانند از شبکه وای فای و 5G استفاده کند.

جزئیات بسیاری از Realme X50 فاش نشده و باید تا فردا منتظر ماند. بدون شک این محصول ریلمی به عنوان رقیب جدی Redmi K30 5G شناخته می شود که با قیمت 285 دلار عرضه شده است.

پیش بینی شده ریلمی این مدل را ابتدا در بازار چین عرضه کرده و مدتی بعد نیز راهی بازارهای دیگر چون هند و برخی مناطق آسیایی می شود. پیش از این با اطلاعات بسیاری پیرامون Realme X50 همراه شدیم اما هیچ یک به تایید یا تکذیب ریلمی یا اوپو نرسید.

منبع