احتمال رونمایی شیائومی از گوشی می میکس ۴ در نمایشگاه ces 2020

xiaomi Mi mix alpha

احتمال رونمایی شیائومی از گوشی می میکس ۴ در نمایشگاه ces 2020

شیائومی گوشی می میکس ۴ (Xiaomi Mi MIX 4) را در سال آینده میلادی، وارد بازار می کند. به تازگی گزارشی منتشر شده که از رونمایی این پرچمدار در نمایشگاه CES لاس وگاس حکایت دارد.

این پوسترهای لو رفته نشان می دهند کمپانی چینی با حضور در CES 2020، مراسمی را در تاریخ ۱۰ ژانویه (بیستم دی ماه) برگزار خواهد کرد. نام این رویداد (Only for innovations) و طرحی از یک گوشی موبایل نیز در تصاویر قابل مشاهده است. همچنین واژه MIX را هم در بالای یکی از آن ها می توان دید. اگر این پوسترها واقعی باشند، زمان و مکان رونمایی از گوشی می میکس ۴ را باید فاش شده بدانیم.

Mi Mix 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشخصات گوشی شیائومی می میکس ۴

برخی منابع مدعی هستند که این می تواند نخستین گوشی شیائومی با دوربین زیر نمایشگر باشد. البته چنین ادعایی جای تردید دارد؛ زیرا خود کمپانی چینی هیچ مانوری روی این موضوع نداده است.

در دیتابیس GeekBench 5، برای شیائومی می میکس ۴ در آزمون تک هسته ای و چند هسته ای به ترتیب ۷۲۸ و ۲۷۷۶ امتیاز ثبت شده است. همچنین نتایج این بنچمارک، به وجود رم ۶ گیگابایتی و سیستم عامل اندروید ۹ پای در دستگاه اشاره دارد.

امتیازها با نتایج ثبت شده برای شیائومی می ۹ (امتیاز ۷۳۵ تک هسته ای و ۲۶۵۸ چند هسته ای) برابری می کند. این می تواند به معنای قدرت گرفتن آن ها از یک چیپست مشترک باشد؛ پس شاید گوشی جدید شیائومی هم به تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ تجهیز شود.

منبع : buzdid.ir