Realme Watch S و کسب تاییدیه FCC

Realme-Watch-S-Pro

Realme Watch S و کسب تاییدیه FCC

شرکت اوپو ساعت هوشمند Realme Watch را در ماه می معرفی کرد. در این بین پیشتر گفته شده بزودی باید شاهد معرفی ساعت هوشمند جدیدی تحت عنوان Watch S Pro برای سه ماهه پایانی سال 2020 باشیم.

این ساعت دارای صفحه نمایش دوار امولد است و با شماره مدل RMA207 در FCC رویت شد. فهرست FCC تصویر شماتیکی Realme Watch S را آشکار ساخته و ما شاهد ساعتی دایره ای شکل هستیم که جذاب به نظر می رسد.

ساعت دارای قابلیت حسگر سنجش اکسیژن خون بوده و استاندارد ضدآب IP68 را دربرمی گیرد. این ساعت همچنین از باتری 390 میلی آمپرساعتی بهره برده و می تواند عمر باتری طولانی به ارمغان بیاورد. علاوه برFCC ، Realme Watch S توسط SIRIM مالزی و EEC روسیه نیز تایید شده است. بنابراین ما انتظار داریم ساعت هوشمند در اکتبر رسما معرفی شود. باقی مشخصات Watch S در حال حاضر ناشناخته بوده اما ما اطلاعات زیادی در مورد نسخه Pro داریم.

Realme Watch S Pro ، دارای شماره مدل RMA186 است و از مشخصاتی نظیر صفحه نمایش 1.39 اینچی AMOLED با وضوح 454×454 پیکسل و یک باتری 420 میلی آمپری بهره می برد. وزن آن با بند 63.5 گرم است و برای موقعیت یابی به پشتیبانی GPS و GLONASS هم می پردازد.

به هر حال جهت کسب جزئیات تکمیلی باید منتظر ماند.

منبع