Poco X3 NFC قیمت بیشتری نسبت به X2 دارد

Poco X3

Poco X3 NFC قیمت بیشتری نسبت به X2 دارد

تاکنون گزارش های مختلفی درباره گوشی هوشمند Poco X3 NFC شیائومی منتشر شد. اسمارتفونی که در روز 7 سپتامبر توسط شرکت چینی معرفی خواهد شد و از مشخصات کلیدی قابل توجهی هم برخوردار است.

براساس اطلاعات تازه انتشاریافته، محصول آینده پوکو نسبت به X2 قیمت بیشتری خواهد داشت. یکی از دلایل اصلی آن، وجود نمایشگر با نرخ نوسازی 120 هرتز بوده و این امر محصول جدید را نسبت به X2 به مدلی پیشرفته و بهتر تبدیل می سازد.

Poco X3 NFC قیمت
Poco X3 NFC قیمت

در حالی که پوکو ایکس 3 مشخصات بهتری دارد، بدیهی است افزایش قیمت محسوسی برای آن در نظر گرفته شود. برای مثال ایکس 2 قیمت 220 دلاری دارد اما ایکس 3 با قیمت 250 تا 60 دلار راهی بازار جهانی می شود. گذشته از آن ایکس 2 به بازار جهانی راه پیدا نکرد و تنها در چین به فروش رسید.

این گوشی هوشمند اولین هندست ای بوده که از پردازنده جدید Snapdragon 732G بهره برده و مدلی قدرتمند اما رده میانی محسوب می شود. دوربین عقب آن چهارگانه با حسگر 64 مگاپیکسلی بوده و شامل صفحه نمایش حفره ای 6.7 اینچی +FHD با نرخ نوسازی 120 هرتز می شود.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند. شایان ذکر است پیشتر پوکو گوشی هوشمند اف 2 را به عنوان یک پرچمدار نسل جدید معرفی کرد.

منبع