انتشار آپدیت MIUI 12 برای دو گوشی می 9 لایت و می 9 SE شیائومی

MIUI12

انتشار آپدیت MIUI 12 برای دو گوشی می 9 لایت و می 9 SE شیائومی

شرکت شیائومی به تازگی آپدیت MIUI 12 را برای دو گوشی هوشمند می 9 لایت و می 9 SE منتشر کرد. تاکنون ده ها مدل اسمارتفون شیائومی موفق به دریافت آپدیت رابط کاربری و جدید MIUI 12 شدند و از این رو تجربه کاربری با گوشی های هوشمند مورد اشاره بسیار جذاب است.

به تازگی نیز پرچمداران سال 2018 کمپانی چینی توانستند آپدیت را دریافت کنند. نسخه چینی شیائومی می 9 و می 9 پرو یکی از نخستین گوشی‌های شیائومی بودند که به MIUI 12 آپدیت شدند. بعد از آن نیز نسخه چینی می 9 لایت توانست این آپدیت را دریافت کند. حالا شیائومی انتشار آپدیت برای نسخه جهانی، اروپا و روسیه این گوشی‌های هوشمند را آغاز کرده است.

شیائومی پس از معرفی می 9 تصمیم گرفت یک نسخه ارزان تر به نام می 9 اس ای را با پردازنده اسنپدراگون 712، حافظه رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایتی معرفی کند. در سوی دیگر می 9 لایت نیز که در چین Mi CC9 نام دارد که با پردازنده اسنپدراگون 710، حافظه رم 6 و حافظه داخلی 128 گیگابایتی راهی بازار شد.

انتظار می رود شرکت سازنده آپدیت اندروید 11 را برای هر دو مدل منتشر کند. برای به روز رسانی می توانید به بخش تنظیمات و بروزرسان نرم افزاری گوشی موردنظر مراجعه کنید.

منبع