اولین تصاویر پوکو ایکس 3 منتشر شد

Poco X3

اولین تصاویر پوکو ایکس 3 منتشر شد

شرکت پوکو که به عنوان زیر برند شیائومی شناخته می شود، بزودی قصد دارد از گوشی هوشمند پوکو ایکس 3 رونمایی کند. اسمارتفون میان رده ای که با مشخصات کلیدی برجسته از راه خواهد رسید و طراحی جالبی خواهد داشت.

به تازگی اولین تصاویر رندر این اسمارتفون پوکو منتشر شده که آن را در رنگ های متنوع و طراحی جدید نشان می دهد. طبق تصاویر ایکس 3 دارای ماژول دوربین منحصر بفرد است. البته این تصاویر تایید شده نیستند اما فرضیه است که گوشی یکی از طراحی ماژول های این تصاویر را داراست.

تمامی مدل ها چهارگانه هستند اما نوع چینش متفاوت است. اگر پوکو یکی از آنها را به کار گیرد بی شک ظاهر جالبی به پوکو ایکس 3 خواهد بخشید. مدلی که مشخص نیست چه زمانی رونمایی خواهد شد اما انتظار داریم تا اواخر سال رونمایی شود. پیش تر این شرکت چند مدلی را به سبد محصولات خود افزود و حال در نظر دارد یک گزینه جدید با مشخصات بهتر و طراحی جذاب رونمایی کند.

پیش از این FCC ایالات متحده تاییدیه ای به این گوشی هوشمند داده و به نظر رسیده تا رونمایی آن فاصله بسیاری باقی نمانده است. تنها باید صبوری کرد تا در موعد مشخص، پوکو تازه وارد خود را رونمایی کند.

منبع