رونمایی شیائومی از تلویزیون شفاف و پریمیومی

Mi TV Lux OLED Transparent Edition

رونمایی شیائومی از تلویزیون شفاف و پریمیومی

شرکت شیائومی در جریان رویداد 11 آگوست چندین محصول جدید معرفی کرده که یکی از آنها تلویزیون پریمیومی و شفاف Mi TV Lux OLED Transparent Edition نام دارد. تلویزیونی منحصربفرد که برخلاف مدل های موجود در هنگام خاموش بودن، محیط پشت آن پیداست و خبری از پس زمینه یا پنل مشکی رنگ نیست.

شیائومی همیشه سعی داشته فناوری های نوینی را در محصولات خود به کار گیرد و حال نوبت آن رسید تا تلویزیونی خاص را به طرفداران ارائه دهد. این شرکت مدعی است که هنگام روشن بودن تلویزیون تصور می شود تصاویر روی هوا در حال نمایش است. البته این فناوری چندان جدید نیست و ال جی مدتها بوده روی نمایشگر شفاف فعالیت دارد.

Mi TV Lux OLED Transparent Edition

این شرکت از پنل 55 اینچی ال جی در  Mi TV Lux OLED Transparent Edition بهره گرفته و دارای نرخ نوسازی 120 هرتز، عمق رنگ 10 بیتی و مدت زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه ای دارد. قیمت این تلویزیون جدید شیائومی کم نیست و باید آن را با هزینه 7000 دلار خریداری کرد.

فعلا شیائومی برنامه ای برای عرضه آن در خارج چین ندارد و باید منتظر ماند بزودی اطلاعات بیشتری در دسرتس قرار گیرد تا مشخص شود چینی ها به دنبال عرضه این محصول جدید در کدام بازار هستند.

منبع