پوکو F2 Pro رقیب جدی OnePlus Nord بزودی معرفی می شود

poco_f2_pro

پوکو F2 Pro رقیب جدی OnePlus Nord بزودی معرفی می شود

پوکو زیربرند شیائومی بوده که امسال استقلال آن از این شرکت اعلام شد. تاکنون گوشی های هوشمند میان رده و پرچمدار متعددی توسط این شرکت زیربرند شیائومی معرفی شده و حال گفته می شود بزودی یک میان رده جدید برای رقابتی سخت با OnePlus Nord معرفی می کند.

جزئیات دقیق گوشی رده میانی پوکو آشکار نیست اما به نظر رسیده از مشخصاتی در سطح وان پلاس نورد هفته های گذشته بهره می برد. وان پلاس نورد یک میان رده با پردازنده Snapdragon 765G است که بزودی راهی بازار هند می شود و به پشتیبانی از شبکه 5G هم می پردازد.

در سال جاری پوکو چندین گوشی جدید از جمله جانشین Poco F1 را معرفی کرد و سعی داشته با قدرت به راه ادامه دهد. شیائومی سعی داشته با این زیربرند بر فروش محصولاتش بیافزاید و حتی باید بیان داشت که برخی تولیدات پوکو همان گوشی هایی هستند که توسط ردمی یا شیائومی به فروش می رسند.

متاسفانه پوکو F2 Pro هنوز در هند عرضه نشده و مشخص نیست رقیب وان پلاس نورد را چه زمانی باید شاهد باشیم. جزئیات اندک است اما احتمالا در انتهای سال 2020 قرار است این گوشی جدید رده میانی 5G معرفی شود.احتمالا با یک گوشی ارزان قیمت 5G رو به رو هستیم.

منبع