رونمایی ریلمی از گوشی هوشمند Realme X3 Pro در آینده نزدیک

Realme X3 Pro

رونمایی ریلمی از گوشی هوشمند Realme X3 Pro در آینده نزدیک

به تازگی تلفن هوشمند جدیدی از ریلمی و با شماره مدل RMX2170 در بانک اطلاعاتی گواهینامه TUV Rheinland ظاهر شده است. باتوجه به این پایگاه، گوشی از فناوری شارژ 65 واتی برخوردار است و این طور که مشخص است با گوشی هوشمندی رو به رو هستیم که فناوری شارژ سریعی دارد.

به نظر می رسد با یک گوشی پرچمدار جدیدی از Realme رو به رو هستیم. گمانه زنی می شود که این گوشی هوشمند می تواند همان Realme X3 Pro شایعه شده باشد. شماره مدل RMX2170 پیشتر در کمیسیون اقتصادی اوراسیا (ΕΟΚ) و آژانس Wi-Fi در ماه جولای آشکار شد. این اسمارتفون دارای سیستم عامل Android 10 است و از Wi-Fi 802.11ac پشتیبانی می کند.

لیست TUV نشان می دهد که این گوشی هوشمند از شارژ 65W پشتیبانی می کند. این گوشی هوشمند به یک پک باتری دوتایی مجهز است. مقدار معمولی یکی از باتری ها 2،250 میلی آمپر ساعت بوده و به پشتیبانی از شارژر سریع 65W هم می پردازد که می توان گفت با یک پرچمدار رو به رو هستیم.

Realme اخیرا از تلفن های هوشمند Realme X3 و Realme X3 SuperZoom در هند رونمایی کرد. برند چینی گوشی های Realme X3 و Realme X3 SuperZoom را در چین عرضه نکرده است. با این حال ، پیش بینی می شود که گوشی Realme X3 Pro را حدود ماه اکتبر راهی بازار کند.

منبع