ایرفون Amazfit Powerbuds TWS در 6 آگوست عرضه می شود

amazfit air buds

ایرفون Amazfit Powerbuds TWS در 6 آگوست عرضه می شود

برند Amazfit شیائومی در دو ماه گذشته سعی بر گسترش فروش محصولات خود در هند داشت. این کمپانی ماه ژوئن سال جاری سه محصول چون Bip S, T-Rex و  Stratos 3 را عرضه کرد. در اوایل هفته گذشته هدفون بی سیم Bip S Lite را عرضه کرد.

حال به تازگی اعلام شد که ایرفون جدید Amazfit Powerbuds TWS از 6 آگوست راهی بازار خواهد شد. قیمت این گجت پوشیدنی 80 یورو بوده و نباید آن را مدل اقتصادی یا معمولی به حساب آورد. هدفون TWS در دو گزینه رنگی قابل خرید است که از طریق Amazon.in و همچنین وبسایت رسمی هند Amazfit به فروش می رسد.

Amazfit Powerbuds به درایور صدا 9 میلی متری مجهز است و هر گوشی 6 گرم وزن دارد. برای هر گوشی یک باتری 55 میلی آمپرساعتی در نظر گرفته شده و با یک بار شارژ می توان تا 8 ساعت به استفاده از آن پرداخت. به طور کلی یک باتری 450 میلی آمپرساعتی برای این هدفون در نظر گرفته شده و تا 16 ساعت عمر باتری دارد.

هدفون بی سیم Amazfit Powerbuds از قابلیت لغو سروصدا برخوردار بوده و شامل حسگر ضربان قلب است. هدفون TWS برای اتصال از بلوتوث 5.0 برخوردار بوده و از قابلیت محافظت گرد و غبار و مقاومت در برابر آب IP55 برخوردار است.

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع