•  از نظر حقوقی، در معاملات وب‌سایت اوستا پلاس، فروشگاه اوستا پلاس نماینده‌ی رسمی شرکت تجارت ارتباط اوستا به‌عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.
 • کلیه دستگاه ها با کد رجیستری به مشتری تحویل داده خواهد شد و هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی شود .
 • در حال حاضر پرداخت در محل فقط مخصوص کاربران تهران و کرج می باشد. همچنین بسته های شهر تهران و کرج از ساعت 3 بعد ازظهر به بعد ارسال خواهند شد.
 • محدوده‌ی شهر تهران برای پرداخت در محل عبارت است از: حکیمه (شرق)، سوهانک (شمال‌شرق)، افسریه (جنوب‌شرق)، بزرگراه آزادگان (جنوب و جنوب‌غرب)، بزرگراه همت تا دریاچه‌ی چیتگر و جاده‌ی مخصوص کرج تا آزادشهر (غرب). امکان ارسال کالا با پیک به کلیه‌ی بخش‌های شمال و شمال‌غرب شهر تهران وجود دارد. شهر های شهریار – شهرک اندیشه (تمام فاز ها) شامل محدوده پرداخت در محل می باشد.
 • محدوده‌ی استان البرز برای پرداخت در محل عبارت است از:  فاز 4 مهرشهر(غرب) – بلوار شورا (شرق) – گوهردشت (شمال)، فردیس (جنوب)
 • هرگونه نقص و یا عیب فنی ( سخت افزاری ) بایستی در مدت 7 روز پس از دریافت کالا به فروشگاه اوستاپلاس اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی سخت افزاری، کالا با مسئولیت فروشگاه اوستاپلاس جایگزین می‌شود. در صورت گذشت بیش از 7 روز از زمان دریافت کالا، اعتراضی پذیرفته نخواهد بود و مسئولیت عدم کارکرد صحیح کالا با شرکت واردکننده (گارانتی‌کننده‌ی کالا) است .
 • بدیهی است اوستاپلاس مسولیتی بابت مشکلات نرم افزاری دستگاه ندارد و این مشکلات توسط به روز رسانی از سمت شرکت تولید کننده برطرف خواهد شد.
 • شرکت های سازنده موبایل مانند شیائومی برای تامین قطعات خود از شرکت های قطعه سازی متعددی کمک می گرند. سایت اوستا پلاس مسولیتی بابت تفاوت در نوع قطعات به کار رفته در گوشی موبایل مانند صفحه نمایشگر و سنسورها و.. ندارد . به عنوان مثال بدیهی است تفاوت دو صفحه نمایشگر از دو شرکت مختلف برای یک گوشی دلیلی بر خرابی محصول نیست.
 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر خریدار آن را در وب‌سایت فروشنده ثبت کرده است.
 • خریدار به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و نحوه‌ی ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع فروشنده می‌رساند.
 • چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولین ساعت اداری روز بعد آغاز می شود.
 • در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت سفارش‌ها قادر به مشاهده‌ی تاریخچه‌ی سفارشات خود و وضعیت هر سفارش است.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش‌داده‌شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه‌ی مالیات‌ها و عوارض قانونی فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، برخی هزینه‌ های ارسال، کادوپیچی و بیمه‌ی کالا خواهد بود.
 • مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر خریدار در وب‌سایت فروشنده ثبت شده و فروشگاه اوستاپلاس به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور خریدار در مکان و زمان تعیین‌شده، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. البته در صورت استفاده از خدمات شرکت پست ایران یا شرکت ترن پارت تیپاکس، کالا در ساعات اداری تحویل می‌شود و انتخاب زمان تحویل بر عهده‌ی خریدار نیست.
 • در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده‌ی او است و  توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.ضمنا زمان بازگشت وجه بین 2 تا 4 روز کاری می باشد. لطفا توجه داشته باشید که ارسال کالا باید در سه روز نخست برای بازگشت وجه باشد
 • خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه‌ی دریافت کالا، رضایت خود را از نوع و/یا تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.
 • خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تأئید سفارش بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین‌شده توسط فروشنده، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری کند و سفارش را فسخ نماید.

در چه شرایطی خدمات پس از فروش کالا رایگان است:
درخواست آپدیت سیستم عامل اندروید
هرگونه از کار افتادگی دستگاه که بدون دخالت انسان و به صورت طبیعی رخ داده باشد مانند خاموشی دستگاه، خاموشی صفحه نمایش، کار نکردن دوربین و…

در چه شرایطی خدمات پس از فروش با هزینه ارائه می شود:
1 هرگونه شکستی، آب خوردگی، ضربه خورگی و تاب خوردگی دستگاه
2 نوسانات برق و رطوبت دستگاه

چه مواردی باعث ابطال گارانتی می شود:
هر گونه تغيير در کارت گارانتی و يا سريال IMEI دستگاه موجب ابطال گارانتی خواهد شد.
باز شدن درب پشت گوشی در خارج از مراکز تعمیر و یا توسط تعمیرکاران غیر رسمی حتی در صورت تعمیر نشدن دستگاه موجوب ابطال گارانتی می شود.
عملیات انلاک کردن دستگاه (Unlock BootLoader) و یا روت دستگاه (ROOT) و یا نصب رام های غیر رسمی به دلیل آنکه هرکدام دستگاه را از حالت استاندارد خود خارج و ایمنی دستگاه را کاهش میدهد موجوب ابطال گارانتی می شود.

شرایط خدمات پس از فروش:
در نگهداری رسید پذیرش خدمات کوشا باشید. زیرا دارنده آن صاحب کالا و یا نماینده ی قانونی وی می باشد. در صورت گم شدن آن به ما اطلاع رسانی کنید.
تشخیص عیوب دستگاه و یا تطابق دستگاه با شرایط گارانتی صرفا بر اساس تشخیص کارشناس شرکت خواهد بود.
مشکلات و باگ های نرم افزاری گوشی شامل گارانتی نمی شود و باید از طریق آپدیت رسمی شرکت سازنده برطرف شود.
پیش از مراجعه به دفاتر خدمات پس از فروش ، از اطلاعات داخل تلفن همراه خود بکاپ تهیه کنید. حفظ اطلاعات شخصی، برعهده خریداران می باشد.