برای ثبت نام در سایت وارد کردن شماره تلفن الزامی و ایمیل اختیاری می باشد. بدیهی است سایر اطلاعات مانند ادرس ارسال کالا را می توانید در هنگام ثبت سفارش و یا ویرایش اطلاعات کاربری تکمیل کنید.

با توجه به ماهیت خرده فروشی سایت، هر کاربر می تواند با هر کد ملی تنها 2 عدد تلفن همراه در طول 6 ماه خرید کند. لذا برای خرید بیشتر لطفا نسبت به تغییر وضعیت خود از مشتری به همکار اقدام نمایید.
در صورت مشاهده خرید بیش از 2 عدد خرید شما لغو و مبلغ آن در 3 روز کاری به حساب ملت شما واریز خواهد شد.

فروش به همکار با فاکتور رسمی امکان پذیر می باشد. برای ارسال جواز کسب خود با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید . پس از تایید مدارک قیمت های ویژه همکار در سایت نمایش داده خواهد شد.

بیش از 8 سال تجربه فروشگاه ای
واردات از مبادی قانونی و به صورت رسمی
محصولات اورجینال و اصلی با گارانتی اوستاپلاس
اولین مرکز تخصصی خدمات برندها و محصولات چین در ایران
مهلت تست واقعی 7 روزه

در رام چین فقط دو زبان انگلیسی و چینی در منو فعال است . منوی دستگاه فارسی نمی شود اما خواندن و نوشتن متون فارسی در پیامک و برنامه ها فعال است. توجه داشته باشید شما با نصب کیبرد فارسی امکان تایپ فارسی را دارید . به دلیل اینکه این نسخه در چین استفاده می شود برنامه های چینی به صورت پیش فرض نصب شده اند و برنامه های گوگل باید به صورت دستی روی گوشی با نرم افزار گوگل اینستالر نصب شود. رام چین کمی سریع تر از رام گلوبال آپدیت می شود.
در رام گلوبال که برای کشورهای مختلف عرضه شده است ، تمامی زبان ها از جمله فارسی چه در منو و در نوشتن فعال است . خبری از برنامه های چینی نیست و جای آن ها رو نرم افزارهای گوگل گرفته اند.
انتخاب اکثر کاربران رام گلوبال می باشد.

با توجه به اینکه کلیه تلفن های همراه، از مبادی قانونی وارد کشور شده و دارای گارانتی 18 ماه می باشند، بدیهی است کلیه دستگاه ها با کد رجیستری به مشتری تحویل داده خواهد شد و هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی شود.
لطفا توجه کنید که واردات و رجیستری گوشی تلفن همراه فروخته شده در این وبسایت به صورت مسافری نمی باشد.

در حال حاضر محصولات خریداری شده (ارسال توسط پیک و یا پست) تا قبل از ساعت 11 صبح، همان روز ارسال می شوند و خریدهای بعد از ساعت 11 صبح، روز کاری بعد ارسال خواهند شد. لطفا توجه کنید در روزهای تعطیل ارسال انجام نخواهد شد.

شما می توانید برای پیگیری بسته ها در ساعات کاری با تلفن های سایت تماس بگیرید. همچنین کد مرسوله پستی پس از دریافت از شرکت پست در بخش سابقه سفارش قسمت جزییات سفارش درج می شود و از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی می شود.

لطفا توجه کنید که بسته ها در اوستا پلاس در ساعات مشخص شده ارسال خواهند شد. اوستاپلاس مسولیتی بابت تاخیر در شرکت پست ندارد هرچند که این موضوع را در شرکت پست پیگیری می کند تا بسته ها هرچه سریع تر به دست مشتریان عزیز برسند.
به طوری کلی اوستاپلاس فقط مسئول گم شدن، ناپدید شدن بسته ها در اداره ی پست و یا مشکلاتی از این قبیل است.

در گوشی های جدید، صفحه نمایش برای زیبایی بیشتر دارای قوس 2.5 در لبه ها می باشد. از طرفی برچسب های گلس مناسب برای سطوح و لبه های مسطح است. و به همین دلیل محافظ گلس کمی کوچتر از صفحه نمایش است . دلیل نچسبیدن کامل نیز همین قوس لبه هاست .
جایگزین این نوع گلس ها ، گلس های فول کاور و رنگی می باشد.

با توجه به واردات رسمی شرکت اوستاپلاس و اخذ مجوزهای مربوط، کلیه گوشی های تلفن همراه دارای 18 ماه گارانتی می باشد.
همچنین 7 روز مهلت تست خرابی از زمان تحویل جهت تعویض کالا برای خریداران از وب سایت اوستاپلاس در نظر گرفته شده است.
توجه کنید مشکلات ظاهری دستگاه فقط تا چند ساعت پس از تحویل کالا (از طریق پست یا پیک) قابل بررسی و پیگیری هستند و شامل 7 روز تست نیست. مسولیت چک کردن ظاهر دستگاه با خریدار است.

گارانتی دستگاه شامل عملکرد سخت افزاری دستگاه می باشد. ایرادات نرم افزاری توسط شرکت سازنده به صورت بسته به روز رسانی و آپدیت برطرف خواهد شد.

لطفاً برای استفاده از گارانتی به صورت حضوری مراجعه و یا دستگاه خود را توسط پست ارسال کنید. هزینه ارسال و برگشت کالا بر عهده مشتری می باشد. لطفاً قبل از ارسال دستگاه جهت هماهنگی با شرکت تماس حاصل فرمایید. در صورت خرابی کالا در مهلت تست هزینه ارسال کالا برای مشتری برگشت داده خواهد شد.

آدرس و تلفن شرکت را در بخش تماس با ما پیدا کنید.